| camelia8888 a întrebat:

Im place de un baiat si el ma ignora ce sa fac? totusi suntem prieteni de familie dar el mereu ma ignoara nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma happy

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eandopuncttk a răspuns:

Calca-l in picioare happy

| camelia8888 explică (pentru eandopuncttk):

Mie imi place de el Andoando nu il urasc sa-l calc in picioare sad

| eandopuncttk a răspuns (pentru camelia8888):

Vroiam sa spun calca-l pe picior,
atrage-i atentia happy
e timid probabil

| AlecsOne a răspuns:

Spune-i ca iti place de el happy si poate vei fi uimita ca si el spune ca la fel dar daca iti zice ca nu te iubeste poate ii e jena sa recunoasca...eu zic sa-i spui happy

| ametitul a răspuns:

Baga-te in seama cu el, poate e mai timidbig grin

| LYLOO a răspuns:

Ignoara-l si tu, asta o sa-i dea de gindit. o sa-ti fie greu dar incearca

| lenovi a răspuns:

Pai asta inseamna ca nu te place, intrebarea pe care o pui tu ar trebui sa si-o puna el, ca dupa parerea mea baiatul alearga dupa fata...