| symplw a întrebat:

Imi spuneti si mie ce trebuie sa fac sa vad daca o fata ma iubeste cu adevarat. Dar ea imi zice ca ma iubeste dar eu nu prea cred asta si as vrea sa o fac sa o dovedeasca dar cum sa fac asta pllz spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| AdeNoid a răspuns:

Hm.stiu eu o metoda prin care poti sa reusesti.
Flirteaza cu alta fata cateva zile (adica nu foarte tare; ca sa nu se supere) dar zambeste-i, vorbeste cu ea etc.Asta sigur o va face geloasa si daca te iubeste cu adevarat va sti ce are de facut.
Succes si sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Incearca asa :

Cand sunteti multi si este si ea, incearca sa vb cu o prietena de acolo despre chestii sa vezi cum reactioneaza ea, sa vezi daca ii pasa ca vorbesti cu alta. Daca ii pasa te iubeste

Si daca vrei asa te amuzament, fa testul asta :"> :

http://www.clopotel.ro/......este-108-1

:*

| Crivi a răspuns:

laughing totul e un test la voi? ai auzit de cuvantul incredere? dar de sinceritate? zi intr-o zi cu 40de grade sa faca sa ninga...si sa vezi ca nu poate => nu te iubeste?laughing)

| MyKytSa a răspuns:

Well.nw o mai suna. cauta. cateva zile si vezi daca te cauta ea. daca te cauta inseamna ca ea chiar e interesata de tine:* tine l tinewinking Daca vrei sa-i faci ceva mai raw. fa`O gelOasa si vezi cum reactioneaza:* sper ca te-am ajutat :X:X:X te pup:8. funDitSaa? puppy dog eyes