| patricia666 a întrebat:

În 25 februarie m-am despăţit de fostul iubit din diferite chestii pe care eu le făceam iar el nu le accepta. Cred că a fost vina mea, dar şi că nu a ţinut destul de mult la mine încât să trecem împreuna peste. Oricum, nu prea conteaza asta.
Am început să plac un prieten de-ai lui şi în acelaşi timp şi coleg. E puţin mai 'bad' boy şi nu învaţă bine, dar e super frumos şi de treabă.
Am mai trecut prin chestii de genul, dar asta m-a depăşit oarecum.
Astăzi am stat lângă el şi eram aşa panicata de cum mă comport.
Mă simt ciudat când sunt lângă el. Am emoţii (într-un fel) şi îmi pierd cumpătul.
De 8 martie când mi-a dat floare, am avut fluturaşi în stomac.
Dar, întrebarea e:
Ar trebui să-i spun? Nu cred că am şanse să fiu cu el şi de asta îmi este foarte frică să-i spun ceva.

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Intai încearcă sa vorbesti cu el, vezi cum reacționează, dacă te place și ei. Dacă nu poți live, poți sa vorbiti pe Messenger. Nu te grabi happy

| patricia666 explică (pentru ℓαυяα):

SI daca reactioneaza prost?

| jakkyjakk a răspuns:

Spune-i asa macar stii si tu ce gandeste el despre tine. Si ce vrea de la tine... dupa o sa vezi daca ai sanse sau nu. Funda?