| lovelystory2 a întrebat:

Intr-o iarna m-am indragostit foarte mult de un baiat din clasa mea. l-am intrebat daca ma place iar el a spus ca da.atunci am crezut ca ma place, dar seara ma si pupat pe obraz si a doua zi mi-a spus ca m-a mintit ca nu voia sa ma raneasca.de atunci au trecut 2 ani si tot imi place de el i-am si spus ca il iubesc iar el a spus ca nu simte nimic.si el in fiecare zi ma loveste sau imi face el ceva. eu am impresia ca ma place. a spus ca i-aam stricat reputatia. si dupa asta tot cred ca ma place. iar intr-o zi eram amandoi singuri in clasa si ne apropiasem unu de celalalt atat cat sa ne sarutam. dar nu am putu deoarece a intrat cineva peste noi. ce sa cred ca el chiar m-ar fi sarutat sau m-ar fi lovit.ma place sau nu. daca da cum il fac sa-mi marturiseasca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frt, mai sunt o groaza de baieti in lumea asta si u stai in limbi exact dupa unu care te bate, pacat

2 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

SUNT IN ACEEASI SITUATIE am spus si mai devreme altei fete! Si eu iubesc.Stiu cum e.Aud o melodie si ma gandesc la el, mananc si il vad in farfurie, ma uit la film si il vad personajul principal. NU MAI POT! dar sti ce mi-am dat seama? sa ne bagam picioru` in ea de dragoste ca nu e buna la nimic.Lasa`i dreacu de curvari.Asta ""al meu"" place doare curve! Sincer, are grija de mine, sta cu mine, ma intreaba ce am, ce fac, dar nu cum imi doresc eu! SINCER? daca o sa te gandesti la bine la raspunsul meu o sa vezi ca am dreptate si ca mai sunt baieti, si mult mai frumosi! te pup :*

| InvisibleTouch a răspuns:

Lol gandeste-te asa, tie daca ti-ar placea de cineva l-ai lovi? Nu cred big grin Deci raspunsul e evident happy si sincer...nu te merita din cate ai spus tu mai sus!