| Optimus7 a întrebat:

Intr-o zi am fost luat in brate de o fata. Peste 2 ani mi-a zis ca vrea sa ma vad. Am luat-o de la liceu dar nu am vorbit cu ea foarte mult timp, marea parte din timpul in care am stat cu ea a vorbit la telefon. Am mai trecut pe la ea pe la liceu dar nici atunci nu am vorbit cu ea foarte mult pentru ca a plecat cu colegele ei.
In vara am sunat-o si m-a intrebat daca vreau sa iesim. Am iesit de atunci cu ea de 4 ori. Am fost la film, la biliard. La inceput nu prea stiam ce vreau, sa fiu cu ea sau sa nu. Acum vreau. Ce e de facut?

4 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Pai invit-o in oras la un suc si spune-i ce simti pentru ea.

| baby_4423 a răspuns:

Nik funda? intreab-o si gt

| gigicu01 a răspuns:

Pai daca vrei sa fii cu ea atunci fa-o. tu alegi ce faci in viata.

| adelin2552 a răspuns:

Intreab-o daca vreti sa fiti impreuna si gt, daca stai asa dupa ea o sa inceapa sa te foloseasca