| anonim_4396 a întrebat:

Heiibatting eyelashes Salut TPU!hee hee
Vreau sa ma aJutatii putSinbig grin
Vreau sa ii fac o mica gluma prietenului meu:d
Aseara am voribit pe mess cu el si am inceput a ii spun ca sa Nu uite niciodata ca Il Iubesc... Si de astea m-a intrebat de s-a intamplat ceva si i-am zis ca,,oh go on nimic las...sunt bine`` dar vreau asa sa ii fac o mica gluma ajutati-ma va rog cu ceva ideiibatting eyelashes love struck
>Funda.:

Răspuns Câştigător
| NarcyNarcisa a răspuns:

laughingRoaga un coleg, daca se poate cel mai bun prieten al lui, sa te ajute.In timp ce tu il saruti, colegul tau va veni si va sari la bataie la iubitul tau.Va argumenta spunandu-i ca a fost tradat de iubitul tau pentru ca si el(colegul) te "place" laughing e doar o idee

3 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Mai bine stai potolita, ca poate faci vreo gluma de soferi de tir, si incepi sa plangi pe aici ca te-a parasit.winking

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ii zici ca te desparti de el apoi FARSA! sau "mama am vazut un tip bun azi"apoi sa ii zici ca a fost o glumaoh go on

| Anonima1717 a răspuns:

Eu nu as zice sai faci o gluma... poate va crede ca e o gluma proasta si se va supara ca iti bati joc de el.winking