| Ambassaderåd a întrebat:

Intre care din sexe se barfeste cel mai mult... intre barbati sau femei? Ca m-am contrazis cu fete si cica noi barbatii barfim cel mai mult...

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

E normal ca fetele vor spuna ca baietii barfesc mai mult si invers.
Nu se poate spune exact cine, depinde de peroana.
Eu am dat si de fete si de baieti care barfesc
dar, sincera acum fetele cred ca barfesc mai multbig grin

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu chestie de sex, e chestie de caracter, de prea mult timp sau de pura rautateoh go on

| JeSa a răspuns:

Shin, dragă

Şi, dacă este invers?( atunci noi fem. cum vom mai fi denumite?)tongue

cofetarull,

Eu cred că, ambele "sexe"(f/m) dispun de această latură. Doar că, depinde de caz şi împrejurimi..., atunci se va obs. "ce şi cum", etc.

| tyana a răspuns:

Barbatii bineinteles tongue.De cate ori nu va auzim:"ai vazut-o pe aia ce buna e?"sau "mama ce am facut cu ea"! Sa fim seriosi.Doamnele niciodata nu dau "din casa". Asa ca nu te mai supara degeaba!happy

| chrystyna a răspuns:

Eu cunosc vreo doi baieti care barfesc mai mult si decat babele de la tara! Si nu doar cei 2, si pe la liceu am intalnit baieti care barfeau! Dar adevarul e ca fetele barfesc cel mai mult.Eu nu sunt de acord cu barfa. E una sa compari sau sa vb de cineva la modul general si alta e sa vb din invidie, sa pui de la tine caaaaaat mai mult(cam asa e barfa, doar 80 % e adevarata, restul ...depinde pe la cate persoana a trecut "informatia" si cati au retusat-o).

| madagascar a răspuns:

Depinde, sunt si femei si barbati care barfesc, conteaza anturajul, daca au cu cine sa barfeasca.

| nestlebaby a răspuns:

Femeile detin recordul la barfit, iar barbatii la laudat. e si asta un mod de a "barfi" :p

| atianin a răspuns:

Si barbatii si femeile barfesc la fel de mult totusi poate ca barbatii ceva mai mult dar nu cred ca este o diferenta mare.

| cristina_3322 a răspuns:

Pai eu credeam ca femeile. Dar cand a inceput sa`mi povesteasca prietenul meu cate prostii vorbeste cu baietii si cate si mai cate. m-am speriat. Adica poate noi femeile zicem " uite ce muschi are" da barbatii incep " Ce fund are ce buna e. ce as vreao " ce bla bla...nu stiu femeile dar barbatii sunt mai critici si mai barfitor ca femeile happy

Shin
| Shin a răspuns:

Ei da... Tu ai auzit de termenul de "Tzata"? e un motiv clar pentru care e la feminin si nu la masculin tongue Femeile sunt pe departe cele mai barfitoare, mai "parsive" si mai perverse dintre sexe tongue Vorbe confirmate chiar de multe reprezentante ale sexului slab, *ahem* frumos. PAROL!
Numai bine, Shinwinking

| mihaitza93 a răspuns:

Nu sunt de acord ca fetele birfesc mai mult decit baietii, cunosc baieti care stau si ore la rind vorbind si comentind tot ceea ce se intimpla prin jur...

| Sked a răspuns:

Barbatii care barfesc nu mai sunt barbati

| sickparade a răspuns:

Tu ce crezi? Sunat fata si crede-ma ca noi barfim mult mai mult decat voi. Stiu ca pare urat, insa voi barfiti putin, va plictisiti si va bagati la o fifa, o tigare, o bere sau la un joc. Vorbiti despre filme, sporturi noi vorbim despre ceilalti...

| DarkBlood32 a răspuns:

Femeile,cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile barfesc cel mai mult cand cineva isi face o familie nevasta zice tot la aproape oricine am vazut destule cazuri din astea si e naspa chiar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) fetele... normal

| Rhea_4742 a răspuns:

Noi, femeile, suntem niste barfitoare, da! noi stim sa comunicam, suntem deschise happyooo, dar cat barfesc si barbatii.asta nu inseamna ca este ceva rau.depinde de profunzimea lucrurilor ce se discuta