| BiencutzaBia20 a întrebat:

Întrebare pentru băieți!
A-ți accepta să aveți o relație cu o femeie care are un copil?

24 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Da. Dacă as putea sa ma implic in educația lui.
Daca se discuta acest lucru și se cunosc aspectele nu as avea nici o problema.

| danbnz a răspuns:

Am avut. Nu mai vreau asa ceva.
Copilul va fi intotdeauna pe primul plan no mather what.
Tu barbatul, esti in plan secund tot timpul si asta la un moment dat iti va toca rabdarea.

| RAY a răspuns:

Nu

| mihai69 a răspuns:

Deja am.

| Drimmero a răspuns:

Nu, merci!

| Celcestietot a răspuns:

De ce nu happy.

| Frank51 a răspuns:

Sunt multi alti factori care conteaza in contextul acesta, un copil ar fi ultima problema.

| LPCTSTR a răspuns:

Numai si numai daca femeia chiar merita.

| aXy99 a răspuns:

Personal, nu, dar sunt destule persoane care ar face-o.

| Bizon95 a răspuns:

Hai sa iti raspund cu o intrebare:
daca maine as incepe o relatie cu Wonder Woman - Gal Gadot, crezi ca mi-ar pasa cat negru sub unghie ca are copii?!?
CE BARBAT CREZI TU CA AR RASPUNDE CU NU?!?

concluzie: ideea e simpla... DEPINDE DE FEMEIE!

| RobertMoon a răspuns:

Da, as accepta, nu m-ar deranja nici dacă ar veni și cu animalul de companie pe lângă copil.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nici vorbă.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatie da, casnicie NU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as accepta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Eu nu am nici o obligație față de copil, iar la un moment dat ea își poate lua copilul și la revedere. Apoi poate se întâmplă să mă atașez de copil mai mult decât de ea ( de femeie) și ghici cine suferă când alege sa plece cu tot cu copil? De ce să mă implic sentimental acolo unde nu e cazul?

| GouDidodino a răspuns:

Sigur ca da, cum a mai spus cineva pe aici, copilul ar fi ultima problema. Importante sunt înțelegerea si sufletul

| AnimeLuverBoi a răspuns:

Da dc nu?

| Ager1977 a răspuns:

Da

| balaurul12 a răspuns:

Sa inteleg ca ai un copil si vrei o relatie sau doar din curiozitate intrebi, ca sa stiu ce sa iti raspundwinking

| farazaharsweet a răspuns:

Sigur. Daca ma inteleg bine cu ea, faptul ca are un copil nu ar fi o problema.

| Liro a răspuns:

Răspunsul este la tine. Persoana merită?
Copilul va crește oricum, nu va sta în cale.

| Luca_Daniel_Liliana_1973 a răspuns:

De ce nu daca va itelegeti bine copii nu au nicio vina daca va iubiti mergeti inainte