| Malina_8931 a întrebat:

vreau sa pun o intrebare pentru baieti Ce sa fac ca sa fac un baiat sa ma placa?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru0007 a răspuns:

Daca lui nu-i placi, poti sa te dai si peste cap de 3 ori si tot degeaba.dar poti incerca sa ii ceri nr de telefon... daca ti-l da, te place... daca nu, nu te place.vezi ce simplu e?

| Ali191 a răspuns:

Poti mai intii sa-l cunosti si, daca merica, spune-i sincer un,, te iubesc'' din toata inima.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Ali191):

Ma tu ai baut gaz? De la placut pana la a iubi e distanta mare rau. Ce dracu ma fata, nu te mai uita la telenovele ca te prostesti de tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa mergi la un vraci sa te ajute, sau eventual imprumuti un obicei care provine din africa, si anume faci o licoare numita "Ngo", care se prepara din toate fluidele corpului tau care le poti aduna, amesteci si ii pui in bautura, automat se va indragosti de tine, dar atentie, nu cumva sa mergi sa vinzi in piata sau pe ebay, pentru ca toate fetele care o sa il cumpere in speranta de a cuceri pe cineva se vor trezi ca le-ai furat iubitul. Multa bafta happy

| RetardedRacoons a răspuns:

Sa faci bot, da nu d-ala ca-n poze.

| jupiterestru a răspuns:

Stai sa-mi intreb globu de cristal - - - - - - - - - - - a zis sa bagi etnobotanice si sa te lasi de scoala, ce idiot e globu asta.

| GXP a răspuns:

Fii indrazneata ameteste-l de cap.iesi cumva in evidenta baga-te in seama fa-ti compania placuta iar apoi incearca sa vb cu el.despre lucruri care ii plac, dupa aceea poti marturisi ca iti place de el si ca ai dori sa fiti mai mult decat simplii prieteni
V-a functiona 100%!
Funda?