| alexa_4370 a întrebat:

Intrebare pentru baieti :

Va plac fetele care se duc la fotbal si ce parere aveti despre ele cand auziti asta?

Eu am facut 6 luni si ma apuc din nou.

IMi placeee. pur si simpluu :X:X

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De obicei imi place sa fie un contrast aici. Daca fata pare foarte feminina si practica fotbal mi se pare ceva atragator. Daca fata e genul baietoasa iar fotbalul e doar un argument in plus pentru asta nu mi se pare la fel de extraordinar.

| Floreenofficial a răspuns:

Da, am o parere foarte buna! Este foarte bine ca faci sport! De asemenea sporturile de echipa te si disciplineaza! Imi place sa ma uit pe Eurosport la fotbal feminin!:X

| User a răspuns:

Cam baietoase...

| robertosi a răspuns:

Asa si asa