| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pusa de Aura:

Am vorbit cu baiatul ala din nou...se uita la mine in continuare, in urma cu,,, cateva zile mi-a spus ca ma iubeste ca prieteni, acum mi-a spus ca ma iubeste. Ma tot intreaba daca stiu sa sarut, cand e ziua mea, daca o suport pe "prietena asta a lui care e cu mine in clasa". Si in legatura cu ea mi-a zis ca s-a cam saturat de fazele ei. L-am intrebat printr-un joc pe mess cat ma place ca "prieteni prieteni" laughing si a zis ca 50 %. Nu mai stiu ce sa cred.
sfaturi
mersi!

3 răspunsuri:
| IooMar a răspuns:

Nu e sigur pe el, nu stie, ii este teama sa nu zica ceva gresit in legatura cu astawinkingMai bine intreab'l tu dar nu asa direc mai pe oclo'tewinking

| larisuk_8791 a răspuns:

E nehotarat.are nevoie de putin timp singur ca sa se gandeasca.si daca tie chiar iti place de el.incearca saatragi atentia unui alt baiat, si sa flirtezi cu el.si apoi te va vrea si.cine sie. pote veti fi impreuna (fal gelos)!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E nesigur nu stie ce sa faca zice ceva i se pare ca a gresit si da inapoi da`i timp