| SpeedyRA a întrebat:

Intrebari pentru fete. Caracterizati baiatul perfect? Sau ce va place cel mai mult la un baiat?

7 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Nu există băiatul perfect.Poate există un băiat care să se aproprie de acea perfecţiune inutilă. Trebuie să fie creativ,să te ia mereu prin surprindere,cel puţin din punctul meu de vedere.Iar puţină materie cenuşie e binevenită şi ea,că nu strică... însă cine mai ţine cont de principii de-astea tunate?! Dacă te trazneşte, te trazneşte bine, doar că foarte rar.

| Coconutz a răspuns:

Citesc raspunsurile si ma bufneste rasul.
Toate raspunsurile lor sunt cat se poate de gresite.
Stiu o tona de baieti cu aceste calitati si ma exclud din lista pentru ca de multe ori pot fi si misogin.
Pentru ca voi fetelor sa aveti parte de acele calitati morale / intelectuale la un baiat trebuie in primul rand sa dati si voi dovada de aceste lucruri.
Inteligenta. RAR.
Intelegatoare. Oarecum des dar irelevant.
Atent-grijuliu. Des.
Si lista poate continua si veti obtine extrem de multe raspunsuri cu "des".
Dar va lipseste lucrul fundamental si aia e inteligenta. Si e logic.
Micile voastre alegeri in materie din baieti sunt pe baza a unor procese electrochimice formate in creier.
Voi in asa zisa lume SF creati barbatul perfect din calitati morale/intelectuale.
Balarie.
De fiecare data cand vedeti un baiat singura voastra reactie este daca sau nu sunteti atrasa fizic de el.
Si sa nu fim ipocriti acum.
Nu va condamna nimeni ca baietii sunt aceeasi treaba.
Ideea este ca, cu cat un barbat este mai atractiv din punct de vedere fizic cu atat mai mult cad standardele voastre.
Iar daca este si bogat. IA-MA!
Toate cele de mai sus va asigura intr-un anumit procent asa zisa "supravietuire".
Este bogat veti avea parte de mai multe placeri.
Este atractiv veti avea parte de placeri sexuale mai mari.
Sunteti animale ca si noi si cum am zis nu va condamn.
Dar e prea mare ipocrizia.
Bag mana in foc ca multe dintre voi ati dat cu siguranta cu piciorul la multi baietii ok.
Pe scurt baiatul perfect este un domeniu SF deoarece standardele voastre sunt extrem de maleabile.

| Anq209 a răspuns:

Sa fie inteligent,glumet,brunet,ochi verzi, muncitor, inalt si...calm(sunt o persoana mai... dinamica)

| tweety08 a răspuns:

Hmm, sa fie dragut, intelegator, atent-grijuliu, sa stiu ca ma pot baza pe el oricand si la orice ora( deci sa fie cel mai bun prieten al meu, comunicarea conteaza enorm de mult intr-o relaatie) realist, sa aiba simtul umorului si inteligent!

| greenmoon a răspuns:

Un băiat perfect ar fi reprezentat de anticiparea fiecărui gând de-al meu. Oriunde, oricum şi oricând.
E cât mai perfect şi inexistent posibil!

| SandraMikyZu a răspuns:

Nu exista...sinceritatea si timiditateahappy si sa fie intelegator/intelegatoare si cel mai important sa iubeasca cu adevarat.si rabdator/rabdatoare./protectiv/protectiva. aste sunt calitatile de care are nevoie orice persoana.fie ca este baiat sau fatawinking

| laurym a răspuns:

Barbatul care ma intalege, ma sprijina si ma accepta asa cum sunt