| Florentina63751 a întrebat:

Cum caracterizati o pitipoanca? va place acest gen de fete?

8 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Pitzi sunt fitzaose si proaste si nu mi as dori o astfel de persoana indiferent cum arata. u ce gen esti?

| M?d?0611 a răspuns:

Fetele care practica prostitutia fara sa stie ca asa se numeste ce fac. Baga bani in imagine ca sa atraga baieti cu bani, banii le scutesc de orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păii...
În primul rând botul de raţă ştrangulată.
In al doilea rând machiajul.Ruj,de preferinţă roz, rimel de calitate superioară, luciu de buze, unghiile date cu toate culorile şi fondul de ten, care este imposibil să nu lipsească.
Haine cât se poate de colorate, din mall.Decolteu,silicoane,ochelari cat se poate de scumpi.
De obicei, o piţipoancă o vezi arzând pe house şi muzică de club, de preferinţa Inna şi Alexandra Stan.
Apoi comportamentul. Când îşi dă fiţe de mare vedetă şi se crede superioară tuturor, vrând să fie mereu în centrul atenţiei.
Şi limbajul messengerian:cf fathaa, s1nt shm3ch3r@,mi@m c4mp@r@t c0l@n7i noi, etc...laughing
Nu, nu îmi plac genul ăsta de fete.

| Zeflemitoarea a răspuns:

O întrebare pe placul meu. laughing
Cum caracterizez?
Pozele le are într-o poziţie caracteristică,uşor aplecată,cu o mână pe şold,de parcă ar vrea să stea să se pişe şi nu e sigură.
Toate,absolut toate sunt vopsite în nuanţe de blond. Unele au amestecat blond cu negru. Din vârful capului până la umăr-blond, iar de acolo până la vârfuri, negru. Cu roţi la urechi. Machiate strident şi date cu câte un tub de fond de ten odată. Cu nişte gheare date cu ojă roz. Ruj roz. Geantă roz. Pantaloni roz. În general, se pot găsi în câte un BMW, alături de un cocalar. Oh, da. Ascultătoare de Inna şi manele. Fane înfocate, chiar.
Şi a nu se înţelege că am ceva cu rozul. Şi eu am 2 tricouri roz şi o pereche de converşi roz. thinking Dar un roz mai pal, nu acela strălucitor, folosit ca semn distinctiv între ele.
Şi nu, nu îmi plac genul acesta de... fete.

| MayanMistica a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Ai omis sa specifici conversatia tipica : Fataaaa, ma lasi fataaaa.Hai fataaaa la o cafea la Mall fataaaa.Ai vazut faataaaa ce janta Vuiton si-a luat Marita faataaaa.Da de unde o avea faaataaaa bani ca masa e femeie de serviciu iar tasu e in somaj fataaaaa.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru MayanMistica):

Şi am omis şi limbajul caracteristic- păsărească de chat, cu emoticonuri înghesuite fără rost acolo. Un copy-paste:,,‎smug suryka mea mumoasa:X fotograf ma fac:X".

| FReAkAzO1d a răspuns:

Maximbatting eyelashes

| emanuelclipa a răspuns:

Pitipoanca= retardata cu iq sub zero