| SpeedyRA a întrebat:

Intrebari pentru fete. Caracterizati barbatul perfect? Sau ce va place cel mai mult la unbarbat?

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Brunet, par lung, sa cante la chitara, fidel, (nu tin sa fie neaparat romantic chiar nu imi plac siroparii cum probabil le place la unele fete)

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Sa fie fidel, sa aiba ceva in creieras.sa stie cum sa se comporte...

| AlinPlaya a răspuns:

Sa aiba cocaru mare laughing

| ÐÿÅ a răspuns:

Depide de fiecare fata big grin de obicei fetele vor ca baietii sa fie pe placul lor, sa le alinti intruna sa le spui cat de mult te atrag... etc...

| scooobydooooo a răspuns:

Sa fie simpatit si sa se poarte frumos
sa nu ma insele
deci mai mult pe pesana lui si felul lui de a fi

| SometimesSomehow a răspuns:

In primul rand, un barbat adevarat, stie sa se poarte cu respect in fata unei domnisoare/doamne fie ea iubita, mama, matusa, colega sau vecina. Glumele de prost gust si minciunelele dau dovada de lasitate si imaturitate. Un alt lucru important ar fi igiena si binenteles, sa aiba ceva materie la 'mansarda' laughing
In rest, fiecare domnisoara isi alege partenerul in functie de preferinte personale: cu muschi, brunet, blond, geek, pletos, etc.