| RainbowAndra a întrebat:

Am si eu doua intrebari:
Prima pentru fete. Cum ar fi baiatul perfect pentru voi?
A doua pentru baieti. Ce va place cel mai mult la fete?

P. S. Fundita+voturi

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uite ca mie imi plac de la ele ignoranta care o au, asa stiu ca nu am bataie de cap cu una daca ar vrea sa fie cu mine (nu ma cicaleste deloc la cap).

| viavo a răspuns:

Eu urmaresc si felul comportamentului ei dar si corpul nu in ultimul rand felul cum arata la fata si de preferat sa aiba ochii verzi imi plac fetele care arata un pic ca sunt fete sau ma rog in kazul meu e vorba de femei dar sa nu exagereze

| MrsDraguttza a răspuns:

Pai baiatul perfect nu trebuie sa fie neaparat frumos, sa fie glumet, sa aiba simtul umorului, sa nu faca glume pe seama mea, sa ma respecte, si sa fie prietenul meu adica sa imi spuna si mie ce il doare sau sa pot sa-l ajut

| Marius94_5839 a răspuns:

Personal, eu iubesc cand vad o fata care este plina de intentii bune. Pentru mine aceasta calitate este esentiala in caracterul unei fete care sa imi placa, deoarece consider eu ca intr-o lume lipsita de credinta si onoare bunatatea si respectul sunt valoroase ca si aurul. Altfel spus, eu nu pot sa stau cu o fata lipsita de aceste calitati.

Insa, intentile bune nu sunt indeajuns. Eu cred ca in cazul in care o fata are trasaturile mentionate mai sus, imbinate cu rafinament, eleganta, stil si un strop de mister daca se poate, domnisoara respectiva are un FARMEC aparte care pe mine (cel putin) ma "ucide imedeat fara drept de apel" happy

| Alwaysandforever a răspuns:

Baiatul perfect ar trebui sa fie putin inalt, sa arate bine, sa se implice intr'o relatie, sa se imbrace frumos, atunci cand ii inchid telefonul in nas sa ma sune si daca nu ii raspund sa faca orice ca sa vorbeasca cu mine. Cam asa e baiatul perfect pentru mine :*