| Alexaazaa a întrebat:

Iubitul meu a venit din străinătate, ne-am văzut în seara in care am venit, iar apoi a plecat la el acasa. De atunci vorbim rar si imi amână venirea lui la mine! Nu stiu ce sa mai cred, plâng de cand a plecat de langa mine...

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Pai daca a fost plecat ceva vreme si te iubeste eu cred ca indiferent cat de dor i-ar fi fost de ai lui tot fugea la tine.
Cred ca a venit momentul sa ii spui ce te supara si sa afli ce se intampla. Daca tot va amana, si nu va sta cu tine inseamna ca e ceva mai mult la mijloc si atunci tu nu mai ai ce cauta acolo.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil e mai important sa stea cu familia lui. Daca vrei raspunsuri pune mana ai intreaba l in loc sa plangi

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ochii care nu se vad se uita! Daca nu vine, inseamna ca nu te doreste. Daca nu te doreste inseamna ca nu te mai vrea in viata lui. Atentie, poate avea si niscavai treburi si n-are timp. Doar tu poti sa-ti dai seama daca motivele amanarii intalnirii sunt reale sau... inventate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice baiat normal la cap ar sta la distanta daca ar stii ca o fata plange din orice prostie nesimnificanta.

| siriusblack98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da ma dar fata plange ca il iubeste cica.Eu unul nu as sta departe de o tipa care ma iubeste asa mult (inca nu am intalnit-o dar speranta moare ultima). Totusi nici normal la cap nu garantez ca sunt deci augusta mea persoana ar putea face exceptie de la caz laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru siriusblack98):

Tu poate te multumesti cu putin. Eu nu prea fac asta. Fiecare cum e.

| siriusblack98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta este. Unora le place sa fie iubiti altora nu.Csf happy

| siriusblack98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si inca o chestie, ce treaba are a te multumi cu putin cu a-ti placea sa gasesti o femeie care sa te iubeasca? Nu vad legatura dintre cele doua.

| anonim_4396 a răspuns (pentru siriusblack98):

Tu te multumesti cu prima hahalera care iese in fata si gata, te iubeste. Nu e nimic decat disperare. Ce stiu eu, nu ai pretentii la mai mult. Nu speri la mai mult de atat. Te multumesti cu ce iti iese in cale si atat. E simpla disperare. Crezi ca nu se poate ceva mai bun de atat. E mai complicat asa ca nu intru in detalii. O sa iti dai tu seama cand mai cresti putin.
ps. Mda. Unora le place sa si iubeasca, nu doar sa fie iubiti.

| siriusblack98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce spui tu acolo este o pura supozitie.Pari si cam frustrat putin poate de asta dar ce stiu eu.De la ce am spus ai ajuns sa rastalmacesti cuvintele ajungand la ''te multumesti cu prima hahalera'' nu crezi ca esti cam prost si ipocrit asa putin mai mult?!

| Djsjuajsjsj a răspuns (pentru siriusblack98):

De la Endoryus: Avand in vedere ca mi-ai dat ignore, se pare ca am nimerit tot ce am spus mai sus. Asta e baietas, adevarul mereu doare. Lasa ca o sa te maturizezi si tu candva, timpul nu e pierdut :-).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-avem noi de unde sa stim ce se intampla. Vorbeste cu el