| Codruta a întrebat:

Peste cateva zile voi pleca la bunici si acolo sunt multi copii de varsta mea. ce am putea sa facem sa nu ne plictisim tinand cont ca este la tara si nu putem iesi in oras... Va rog ajutati-ma! Da-ti`mi niste idei big hug Fundaaaaa` :*

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Jucati ceva pe la poarta
Depinde ce varsta ai tu si ceilalti
Eu cand ma duc la tara jucam adevar si provocare, volei, fete filme sau baieti
Cand eram mai mici jucam: ratele si vanatorii, pitulusu, prinselealaughinglaughinglaughing

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca sunt multi copii de varsta ta fii sigura ca nu o sa va plictisitioh go on, plimbati'va, uitati'va cum joaca baietii fotbal, jucati chestii happy

| DanielJackson a răspuns:

In cazul in care nu va pune nimeni la munca...glumesti,nu? cum sa te plictisesti? pai sunt multe chestii care le poti face la tara! ai un rau la baie, pescuit. ai un lan de grau cu baloti, o cetate. ai drumuri necirculate, jocuri pe strada, biciclete. ai copaci, jocuri prin copaci, o casuta in copac. etc, etc. Vacanta placuta!