| Acadeeeaa a întrebat:

Totul a inceput duminica trecuta. Ca sa uit baiatul care ma tot evita, am ales sa fiu cu un alt baiat, unul dragut.La inceput am ales amandoi sa fim impreuna la vrajeala ca si el voia sa uite pe cineva. Apoi mi-a zis ca a inceput sa ma placa, iar asa am crezut si eu. ( vorbeam pe mess). In seara asta ne-am intanit in parc ne-am luat in brate, de mana ne-am plimbat, dar cand a fost sa ne sarutam nu am putut, am lasat capul in pamant si nu l-am sarutat. L-am pupat p obraji cand am plecat. Nu stiu parca pe primul l-am uitat, dar acum acesta mi-a zis ca l-am facut sa se simta prost pentru ca a simtit ca m-am uitat cu sila la el. I-am spus ca nu e adevarat, dar. Spuneti-mi va rog de ce am reactionat asa? Si ce sa fac cu acest baiat:-s?

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E clar...esti lesbiana.

| RimePeHartie a răspuns:

Pai asta inseamna ca mai ai niste sentimente fata de primul'. Si totusi nu e bine sa te folosesti de candva pentru a uita o persoana chiar daca acel cineva este de acord. Totusi mai asteapta un timp, vb cu acest baiat cu care te'ai intalnit si spune'i ca ai nevoie de ceva timp sa iti pui ordine in ganduri. Si oricum, daca iti place de acest baiat sunt sigura ca, cu timpu o sa ai niste sentimemte fata de el. Acum depinde de tine! SucceS!

| AnnaS98 a răspuns:

Sterge laptele varsat pe jos. cere-i sa va intalniti macar pentru 5 min si spune-i: "am uitat sa fac ceva aseara" si pur si simplu saruta'l. respingerile. asa greu de suportat. pune-te in ochii lui. cum ar fi sa te lase cu ochii in soare si dorinta pe buze, ha? aminteste-i ca il placi si nu mai fi asa retinuta. si eu eram pana intr-un moment in care am realizat ca am lasat sa-mi scape prea multe din cauza asta. deci gata! esti curajoasa! continua relatia cu el! bafta! funda?