| DanyMax22 a întrebat:

Mă puteți ajuta? Am o întrebare, fosta mea prietenă s-a împăcat cu mine, m-a chemat după ea, am mers la București după ea, am venit înapoi cu ea cu mașina la Timișoara și primele zile a fost totul ok, după s-a răcit și a spus că nu știe ce vrea că mai bine rămânea singură să vadă ce vrea și după a plecat înapoi la București. Menționez mi-a spus toate astea după ce nu am vrut să mă mut cu ea la București amândoi eram din Timișoara și mi-a mai spus că poate vom vedea ceva pe viitor, acum eu ce să mai cred? Suntem tineri ea 19, eu 24 mă puteți ajuta cu niște sfaturi?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ai platit transportul?

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace, ca-i manipulatoare, de aceea s-a intors la tine, ca sa te convinga sa pleci in Bucuresti cum vrea ea, la masa, sa-ti pierzi serviciul si tot doar ca sa te poate tina sub papucul ei si al maica-si.
Asa ceva sa nu afci, mai ales in ziua de azi cand un serviciu bun este xterm de greu de gasit.
Daca te iubeste, supune-i sa ramana langa tine ea, care nu are nici un venit si nici un capatai, deci poate sa stea la Timisoaa, fara nici o problema.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu mai crezi nimic. O lași.

| Freya1 a răspuns:

Deci tu nu înțelegi încă, ca ea are pe altcineva și tu nu ii trebuiește?
Trezeste-te!

| Lioana a răspuns:

Nu merita sa-ti mai bati capul cu ea. Lasa-o cu Bucurestiul ei cu tot. O femeie care nu stie ce vrea e o piedica in calea ta. Iti irosește timpul.

| suntserios a răspuns (pentru Lioana):

Are 19 ani, e normal sa nu stie ce vrea. De fapt el e o piedica in calea ei, ca ea vrea sa afle ce vrea.

| Lioana a răspuns (pentru suntserios):

Intrebarea a pus-o el, nu ea. Pe el trebuie sa-l ajutam.

| VoidEternal a răspuns:

Las-o. E prea imatură.

| carevaescu a răspuns:

Sincer, in locul tau, nu mi-as face sperante.

| carevaescu a răspuns (pentru carevaescu):

Plus ca povestea ta intreaga, din decembrie pana acum, pare ca relatia e un haos toxic.

Gandeste mai mult cu mintea.

Treci peste si spera la un viitor mai bun.

| 120bulevard a răspuns:

Am avut o poveste asemanatoare cu a ta si iti spun sa fugi, sa fugi cat mai repede si sa nu te mai intorci.