| Biscuit3Oreo a întrebat:

Maine e ziua mamei mele ceva frumos si rar ceva de 50 de lei...

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde de stilul ei. Ii poti lua un parfum, sau daca iti ajung banii o bijuterie frumoasa din argint.
Daca nu, ia-i un set de creme si un buchet de flori/o cutie de bomboane.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Parfumul little black dress de la avon i l poti lua costă 44 lei, si i ti m ai ramîne rest.

| OnuOnulică a răspuns:

Mergi la un pictor cu o poză cu mama ta să-i facă un autoportret.
P.S poza cu mama ta să fie făcută cu câteva zile înainte de aniversarea eiwinking

| Dintrebare a răspuns:

De 50 de lei ii poti lua ori niste flori frumoase ori o crema (sau un produs de machiaj daca se machiaza). Pe langa asta poti sa ii cumperi o felicitare in care sa ii scrii cat de mult o iubesti

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Cercei
Inel
Un buchet de flori
O cutie cu ciocolata
Un parfum
O crema
Un magnet in care sa scrie un mesaj
Un animalut
O carte
Un breloc cu un mesaj
Un tricou cu un mesaj
Un puzzle cu o poza cu voi doua
Un lantisor
Ruj
Ojă
Rimel
Un ursulet sau o inimioara cu un mesaj
O bratara
O felicitare facuta de tine
Daca e fan a jocurilor poti sa iei un puzzle sau un monopoly etc.
Vopsea daca se vopseaza

Cauta ceva ce colectioneaza ea ori ceva ce si-a dorit mult.

| alexutzulwizz a răspuns:

Pai poti sa i iei un buchet de trandafiri si ce si-ar fi dorit ea cel mai tare? Iai ce crezi ca i place ei! Nu i lua un Joc sau un Film big grin