| Patricia_9903 a întrebat:

Maine e ziua mamei mele, implineste 35 de ani si nu i-am luat nimiccrying nu am nici o idee. ea tot timpul imi face cadouri frumoasestraight face as vrea sa o impresionez. ea zice ca vrea sa iau 2 de 10 si ii e de ajuns...am luat deja unul dar chiar vreau ceva special pentru ea meritalove struck. dau fundita plss ajutati`ma!

Răspuns Câştigător
| alexoprondrina a răspuns:

Fii atenta!
Am gasit zilele trecute intr-un mall, la un magazin cu reviste si carti( nu Diverta) niste carticele mici ( de buzunar) si una se intitula pentru "mame si fiice". e cu vorbe celebre despre iubirea dintre o mama si o fiica.
Este superba:X

4 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Eu iti recomand sa ii iei:
1. o felicitare foarte simpatica
2. o cutiutza cu oglinda(pentru bijuterii)- de aceea mai micuta cu srtarase si sus oglinda
3.(optional)A aparut o carte -nu stiu ce editura) "Cum sa fii cea mai buna mama". Autorul cartii stiu ca a scos mai multe carti "Glamour pentru fete", "Secrete pentru fete" etc.

Sper c-am ajutat!

ByeBye!

| piktor a răspuns:

O poza cu voi 2 sau cu toata familia
nimic nu poate inlocui familia :X

(scuze ca m`am repetatbig grin)

| Andreea_2177 a răspuns:

Patricia, la multi ani mamei tale! Uite, incearca pe http://www.cutiuta-muzicala.ro, acolo sigur gasesti un cadou special pentru mama ta. Succes!

| nadyank a răspuns:

Pana la urma ce ai luat? Data viitoare sau pentru Craciun ai putea comanda un pandantiv gravat cu poza ta : http://www.argintarie.ro/blog/2010/10/12/portofoliu-fotogravura-ii/