| lerlamekko a întrebat:

Hey ma ajutati si pe mine cu o parere in cate-va zile este ziua mamei mele implineste frumoasa varsta de 32 de ani si nu prea am idei in legatura cu cadoul voi ce zice-ti sa-i iau cadou?
funda pentru cea mai buna idee!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Multi inainte (mamei tale)!
Idei pentru cadou ar putea fi:
O programare la SPA, o esarfa, un portofel cochet, ori un parfum mai chic.
Un lantisor cu o inimioara, un buchet de flori, un ceas, o felicitare pentru cea mai buna mama, o rama in care poti sa pui o poza cu voi 2, alte cosmetice, poseta frumoasa, obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa) sau in final o caseta pentru bijuterii.
Te pup!

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Carti
parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
esarfa sau fular
manusi din piele
telefon mobil
aparat foto digital
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
antichitati
geanta sau poseta
ceas de mana
portofel
obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)
ghiveci cu flori
buchet de flori
vaza
set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor de iarna
set farfurii cu model specific sarbatorilor de iarna
obiecte decorative (pled, set aromoterapie, pernute decorative)
oglinda
port carti de vizita
glob zapada
masa la restaurant pentru parintii tai
bilete la un concert de Craciun
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
caseta pentru bijuterii
bol decorativ
lampa sau veioza pentru citit
suport lumanare si lumanari parfumate
set aromoterapie
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)

sursa:eva.ro

| Wøodenpints a răspuns:

Strânge toate cratimele pe care le-ai pus în plus, ambalează-le frumos și fă-i un cadou decent.

| Mikhtarian a răspuns:

Spune-i,spune-i ca o iubesti si ca ea e totul.
Arata-i ca o iubesti, si e de ajuns.
Un buchet de flori, si cuvinte din inima spuse, si ii vei face o zi buna.

| simomih a răspuns:

In primul rand conteaza si suma de care dispui.Ai putea sa ii iei un ceas,un parfum,o geanta,un lantisor de aur dc. iti permiti,o trusa de machiaj.dc foloseste, o carte, un set de creme(orice femeie adora cremele), flori, eventual o bluza sau pantofi...dc. ii cunosti foarte bine gusturile. Oricum mult succes si sper sa ii placa cadoul pe care i-l vei alege!

| AriadnaTPU a răspuns:

Buna! Ii poti lua o esarfa, o pereche de cercei, o ciocolata, un buchet de flori sau pur si simplu, da-i o felicitare.

| RadulescuFlorin123123 a răspuns:

Buna! Un buchet de flori si o ciocolata.