| xFaith a întrebat:

Maine este ziua prietenului meu si as vrea sa-i dau un mesaj frumos de la multi ani si de dragoste in acelasi timp. Nu prea am ideii straight face.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Jenny23 a răspuns:

Eu să sti ce te iubesc,
Un calduros la multi ani iti daruiesc
Sa fii fericit mereu,
Si sa nu-ti fie niciodata greu.

Iti promit iubire
Ca vom fi impreună azi de ziua ta,
Si-ti voi darui fericire
Pe cuvantul meu de iubită a ta.

5 răspunsuri:
| Jenny23 a răspuns:

Nu te supara ca intreb, dar vrei ceva de pe internet sau original?

| 000Diddy000 a răspuns:

La multi ani iubire,
dragostea noastra sa iti aduca mereu bucurie,
sa iubesti cu inima usoara de fericire,
sa iti simti sufletul plin de implinire,
prezenta mea sa te umple de minunati fiori,
sa ne uitam la fiecare apus ca sa ne regasim in zori.
:d

| Numb a răspuns:

Iti doresc la multi ani toate cele bune...si sa stii ca atunci cand oamenii nemilosi imi vor sapa mormantul, dar nici atunci nu voi inceta sa te iubesc si nu te voi uita.Te iubesc si La multi ani! nu e cine stie ce laughing sau acum ploua.cati stropi de ploaie sunt atat de mult te iubesc eu. succes!

| Numb a răspuns:

Iti doresc la multi ani toate cele bune...si sa stii ca atunci cand oamenii nemilosi imi vor sapa

mormantul, dar nici atunci nu voi inceta sa te iubesc si nu te voi uita.Te iubesc si La multi ani! nu e cine stie ce laughing sau acum ploua.cati stropi de ploaie sunt atat de mult te iubesc eu. succes!

| AmorulSecret a răspuns:

La multi ani cu sanatate,
De multi bani sa ai tu parte.

Sa traiesti cat un broscoi,
Sa n-ai parte de de niste oi

Sa traiesti cu bucurie
Si o viata plina de feerie

Prieten mi-ai fost
Sa stii ca imi esti de folos
Sa ai parte de dragoste
Cum nu gasesti in alta parte

La multi ani cu sanatate!