| croissant a întrebat:

Bună seara, azi am fost la un restaurant și mi-am comandat salata Caesar. Mi-a plăcut foarte mult! Voi o preparați acasă sau mâncați la restaurant?

Răspuns Câştigător
| ZappyTv69 a răspuns:

Bună!
Este o salata super ușor de făcut, ea fiind inventată din greșeală, deoarece nu mai erau ingrediente si au fost amestecate alte resturi! happy De obicei mănânc acasă, dar te poti delecta din când în când și la restaurant.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acasă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E foarte usor de facut acasa daca nimeresti sosul

| MarinTheHelpBoy a răspuns:

Eu de obicei mi-a prepar la tine acasawinking

| ANDreiCosMIN1 a răspuns:

Buna seara, da este o salata chintesențiala. Adesea imi place sa ma delectez cu o portie sanatoasa la un restaurant din apropiere ca o mica relaxare. Insa, este intr-adevar o salata pe care o poti produce foarte usor si ieftin la tine acasa, la fel de gustoasa.

Tie ce altfel de mancare iti place? :*