| NinaAndra a întrebat:

Mi-a iesit pe o bluza roz niste pete de la blugi. Pot sa scot acele pete? Cu ce? (fundita)

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Tocmai vorbeam mai inainte de cersetorii de funde x_x Cu Vanish cred ca o sa iasa, si trebuie sa pui direct pe pata. Citeste instructiunile de pe ambalaj. Si altadata ai grija si nu mai baga blugi cu haine de culoare deschisa, si ai grija si la prosoape, am mai spus-o inainte cuiva. Bafta! :*

| catalin99grigore a răspuns:

Cu venis iese garantat...dai funda plssssssssss

| ioanagazdac a răspuns:

Cu Veniş sau cu suc de lămâie în apă rece. Freci puţin apoi mai bag-o şi în maşina de spălat cu haine de aceeşi culoare.

| janine1978 a răspuns:

Pune intr-un lighean apa, vanish praf, ariel si blugii desigur si lasa-i o zi la soare si din cand in cand mai agiti putin apa. Sper sa iti fie de folos

| roxxkidd a răspuns:

Cel mai bine cu vanish