| pitikaaaa a întrebat:

Hey deci asta`vara am fost cu un baiat si ne.am despartit, bun dupa o luna sau ceva de genu el s-a pus cu o fata.nu stiu cat a stat cu ea si cum stiu ca el a r un mass cu "solo oferte?" sau ceva de genu si eu i.am zis "buna" si am inceput sa vb si l` un moment`dara ma intreaba el "te oferi uh?" si prima oara am refuzat si tipu a insistat si m.am pus cu el(fiindca am tinut enorm l` el). Bun primele zile totul a fost ok dupa 2-3 zile se baga fosta lui gagica si imi zice mie "auzi uh sa il lasi ca e al meu si eu in l` el " si mai multe mult mai multe. Dupa a iesit scandal si ea ca sa se pun iar cu el ii zice pe mess"daca te pui cu mine ma f*t cu tine" si na cum sa refuze baiatu` asa ceva. Buun dupa 3 zile aflu ca el ma iubeste si ca s-a pus cu tipa aia doar ca ea tinea l` el si eu(eu nu i.am zis niciodata te iubesc sau ceva de genu, nu imi place dar in sufletul meu il iubeam) si... oarecum noi ne.am impacat si tipa iar s. a bagat si a iesit urat...crying acum ce sa fac va rogggggg sfaturi nu il pot lasa.crying si el mi. a zis ca ma iubeste si ca pe mine nu m.ar f**e asa cum a facut cu restul exact asa mi. a zissad:X il iubesc si.:X

Scuzati greselile dar plang si nu vad calumea butoanele si nici nu merge bine tastatura:* dau ce vrei voi doar ajutati-m; a

1 răspuns:
| deea_7018 a răspuns:

Pai daca el te iubeste asa cum presupune spune-i sa se desparta d ea si sai spuna sa nu se mai bage intre voi aslfel tuh nu mai ai ce discuta cu el si atunci daca el ii va spune''tarfei'' sa nu s emai bage inre voi inseamna ca t eiubeste altfel zii pa si incearca sa-l uiti pentru c anul te merita. funda plisz:*