| mmariaaad a întrebat:

Nu pot sa cred ca m-am despartit de el. Il iubesc, nu mai suntem impreuna de 2 ani, dar da, inca il iubesc din tot sufletul. El are relatie, dar uneori ma mai cauta si mai vorbim. Ce pot sa fac? Mi-as dori sa il aduc inapoi.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca el nu te-a iubit la inceput si este deja intr-o alta relatie, nu-ti este clar ca nu te iubeste deloc?
De ce te cauta?
Din cauza beneficiilor pe care i le oferi pe gratis!
sa-mi fie cu iertare, dar asta nu este dragoste, este lingueala
din partea ta si bataie de joc, din partea lui.
Nici macar nu este un om serios, daca este deja intr-o relatie si el se intinde cu tine, fara sa stie prietena lui.

| SkyPilot a răspuns:

Ar cam fi timpul sa accepti realitatea si sa iti vezi de viata ta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mergi la psiholog.

| sofisis a răspuns:

Trebuie sa treci peste. Ori faci o ultima incercare sa ii spui ca il iubesti, si ce-o fi o fi. Ori pur si simplu il elimini din viata si mintea ta.

| Adry05 a răspuns:

Sa nu mai vorbesti cu el ca fix de aia nu poti sa-l uiti

| christine99 a răspuns:

Cauta-ti ocupatie, un hobby, iesi cu prietenele, cauta-ti alt iubit. Nu e ok sa fii a doua optiune a cuiva.