| adriana1991 a întrebat:

Nu stiu ce se întâmplă cu mine. Dacă șeful meu e drăguț cu mine ma bucur mai mult decât la orice mai mult ca la iubitul meu dar daca e dur ma afecteaza mai rău ca orice.
Nu știu, ce poate fi asta?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu esti buna de relatie, vrei sa petreci cu seful sa iti urce salariu e? Un sex si oral se rezolva imediat, iubitu valea sa plece

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că vrei să faci sex și cu el, dar nu recunoști asta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca nu mai esti atrasa de iubitul tau.

| SilentRain a răspuns:

Boala vaci nebune, va sta in gât de atâta bine, căutați telenovele
Acceptați rolul de femeie ușoară, ca de actualu iubit nu te despărțit da vrei si cu șeful

| Endoryus a răspuns:

Esti cumva neam cu asta? =))

https://www.tpu.ro/......m-bine-si/

| StefanChriss a răspuns:

Buna! Insusi faptul ca l-ai comparat pe sef cu iubitul tau, face lucrurile destul de clare laughing Aparent toate fetele se indragostesc de sefi in perioada asta, mai era o fata pe aici cu o problema asemanatoare. In primul rand, trebuie sa stai sa iti cercetezi sentimentele atenta, sa iti dai seama ce simti. Intr-o oarecare masura este de inteles sa fii atras de cineva care iti este superior, are calitati de lider, este o persoana impunatoare s-a.m.d. Cu toate astea, asa cum am mai spus, daca realizezi ca esti atrasa de sef, cel mai intelept este sa o lasi balta, atat timp cat lucrati in cadrul aceleasi companii! O relatie, de orice alta natura decat profesionala cu superiorul, nu poate duce la nimic bun pe termen lung. La asta trebuie sa te gandesti in primul rand, la consecinte!

| NoisyLight a răspuns:

E clar. Iubitul tău nu corespunde normelor tale, iar tu vrei o "promovare" din partea șefului.

| RasfoiescPeNet a răspuns:

Eu zis sa ai grija la fidelitatea ta.
Poate ar fi bine sa te uiti atenta la iubitul tau si sa vezi in el ce e bun. Poate e nevoie sa cauti atent dar merita pe termen lung.

Poate te ajuta sa citesti:
PSIHOLOGIA RELATIILOR DE CUPLU SI A FAMILIEI
https://www.scritub.com/......I64915.php

https://www.scritub.com/sociologie/Tradarea-si-increderea2151722418.php

Poate te ajuta

| Titan123 a răspuns:

E vrăjeala șefului, nu pune botul