| joeysarr a întrebat:

Nu stiu cum sa incep, dar vreau sa va spun ca eu am avut o prietena 3 ani de zile, am fost cu ea in Germania, eu am venit inapoi in Romania si noi stateam cu unchiul meu si ei doi sau combinat sunt impreuna acolo si ma gandesc cum se poate asa ceva? el e mai mare cu 9 ani mai mare ca mine si ca ea cu 10 ...nu stiu ce sa mai fac credeti-ma sunt terminat.

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Multumeste-i lui Dumnezeu ca te-a scapat de paguba

| joeysarr explică (pentru negru30):

Da dar totusi eu am fost 3 ani de zile cu ea si eu nu inteleg cum sa faci asa ceva? eu inca o mai iubesc doar de o luna sunt in Ro.

6 răspunsuri:
| joeysarr explică:

Inseamna ca ea daca ramane cu el o sa ii fie matusa ceea ce eu nici nu pot accepta nici acum nici in 100 de ani pentru mine e mort omul ala.

| negru30 a răspuns (pentru joeysarr):

Nu o sa ramana cu el - fata este in cautare de sponsor - sa nu crezi ca este iubire - eu in locul tau mi-as face o iubita sa-i cada plombele - nu mai spune ca o iubesti inca - nu merita dragostea ta - iarta-ma poate sunt cam dur dar multumeste lui Dumnezeu ca te-a scapat de ea si ti-a aratat cine este cu adevarat - cauta-ti o fata care sa te iubeasca cu adevarat si sa nu se uite la nimeni - ceea ce a facut ea este de neiertat

| joeysarr explică (pentru negru30):

Stiu ca este de neiertat si el la fel si cu toate ca e fratele tatalui meu si tatal meu e fratele cel mai mare si el cel mai mic ...sa stii ca e foarte greu pentru mine acum sper sa ma ajute Dumnezeu sa trec peste.

| negru30 a răspuns (pentru joeysarr):

Iarta-ma dar de ce iti este greu - nu te inteleg - si-a aratat adevarata ei fata - eu in locul tau as trage un chef de fericire ca m-a scapat Dumnezeu de ea - in viata cand iti este greu pune si tu in balanta cele bune si cele rele - daca sunt mai multe bune are dupa ce sa - ti para rau dar iarta-ma pentru ce a facut ea atarna rau balanta unde nu trebuie - fii fericit ca ai scapat de o javra - daca nu ti-o facea acum tot ti-o facea - si acum te intreb eu pe tine - dupa cine iti pare rau dupa o femeie fara valoare?

| joeysarr explică (pentru negru30):

Da ai dreptate ar trebui nici sa nu ma mai gandesc la ea sau sa mai imi pese, nu merita si nu a meritat niciodata imi pare rau doar ca unchiul meu nu vede cine e ea.cred de fapt nu imi pasa de el dar ma gandesc asa ce o sa zica totii cand au sa afle ceea ce face el.pentru ea nu mai am cuvinte e o javra cum ai spus tu, oricum roata se invarte oricat de patrata ar fi. merci mult pentru cuvintele tale.