| AlexPanda123 a întrebat:

O colega/prietena ma minte si sincer nu stiu ce sa fac sa ma debarasez de ea ca sa nu fiu si eu ca ea adica sa ma influențeze sau sa o iert?

Răspuns Câştigător
| LtBlue6392 a răspuns:

Eu zic sa rupi orice legătură cu ea. Daca minte de 2 ori de 3 ori, o va mai face. Spune-i că numai vrei sa vorbesti cu ea, nu va potriviti sau nu va intelegeti sau nu sunteti la fel.

| AlexPanda123 explică (pentru LtBlue6392):

Mulțumesc mult!happy

| LtBlue6392 a răspuns (pentru AlexPanda123):

Cu drag?

4 răspunsuri:
| Subsemnatul123 a răspuns:

Ii zici pe fata ca-i o mincinoasa si nu mai vorbesti cu ea, simplu.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Inainte de a face orice decizie pripita, de ce nu vorbesti cu ea despre asta?

Daca oricum ai rupe orice legatura cu ea, de ce sa nu incerci macar sa pastrati prietenia? Daca este de acord sa se schimbe intr-o directie mai buna ar putea chiar sa-ti multumeasca.