| Larisuk128 a întrebat:

E adevart ca femeia Gemeni nu se potriveste cu barbatul Pesti? Eu nu cred. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| MissDyDee a răspuns:

Care e mania asta a voastra de a va ghida mereu dupa horoscop?! Traieste-ti viata si iubeste pe cine vrei tu si pe cine crezi tu ca e bun pentru tine pentru ca altfel poate trece pe langa tine iubirea vietii tale si tu nici sa nu il iei in seama fiindca e nu stiu ce semn zodiacal..zau acum chiar conteaza ce zodie e?! Gandeste-te putin la asta!

6 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ba cum sa nu. Copii sunt foarte frumosi si draguti de fiecare data.

| vladmR a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar trebui sa lasi prostiile astea pe seama maniacilor.Tu trebuie sa iti traiesti viata si sa lasi "complexele" astea.

| Valentin333 a răspuns:

Eu sunt pesti vrei sa fi cu mine? laughing (Glumesc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) LOOL ce coincidenta bunicul meu e pesti si bunicamea gemeni..eu nu cred in zodii.e o mare aberatie.

| rousz a răspuns:

Hey! hmmmthinking aici cred ca este vorba doar de coincidente la zodii. Eu una nu cred in astrologie. :*

| MissDyDee a răspuns:

Nu generaliza:p...eu mi.am gasit iubirea vietii mele si crede.ma ca nu a fost din cauza horoscopului.din contra..horoscopu cica zice ca nu ne potrivim deloclaughing..deci.happy