| Hyacinth a întrebat:

O prietena s-a îndrăgostit de un handralau care a zis că e divorțat de nevasta cu care are un copil
Pe Facebook-ul lor văd așa: s-au cunoscut in 2018, in 2019 au făcut copil, in 2020 septembrie s-au logodit.
Ei încă apar logodiți pe Facebook
Au poze recente împreună cu copilul pe Facebook-ul ei. El are poze doar cu cainele. Recent el a angajat-o pe "fosta sotie" unde lucrează el.
Voi ati face asta pentru o fosta? Sa va vedeti zilnic?
Eu cred că nu e divorțat deloc da prietena mea ii caută scuze
Dilema noastra e daca prietena mea e amanta sau nu?
Ați crede așa poveste?
Are 21 de ani baiatul și se plânge mereu de probleme se da mereu o victimă
Ce ați face dacă ați da de așa handralau?

62 răspunsuri:
| MariaEElena0505 a răspuns (pentru Mosotti):

Pai da. Dar tu ai spus ceva de genu: ca după un animal îți trece repede ca este înlocuibil. ‘)) Și eu ți-am spus ca nu-i chiar asa. Cred ca asta am vrut sa spun.

| Mosotti a răspuns (pentru MariaEElena0505):

Pai da, am vazut cazuri unde a trecut repede la decesul animaului, si-a luat altul exact la fel, cazuri cand a trecut mei greu, depinde de psihismul omului cat de sanatos e.