| Sofia2089 a întrebat:

Ofer FUNDA! Imi place foarte mult de un baiat, dar noi nu ne vedem si nu de mult timp i-am trimis cerere de prietenie pe facebook, ce sa fac in continuare ca sa inteleaga ca-l plac?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca nu-i placi. Nu e suficient sa-l placi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa i-o spui in fata. Funda?

| pYv a răspuns:

La asemenea intrebare o sa ai raspunsuri numai de DOAMNE AJUTA laughing sa ma exprim frumos

| Roibu a răspuns:

Int-ro relatie ori incercarea de a intemeia o relatie Comunicarea s-a dovedit eficienta.
Nu cred ca ai pierde ceva daca ai vorbi cu el nu sa-i spui ca il placi si sa-l intrebi Daca intre el si tine ar putea fi ceva dica o relatie bazata pe sentimente reciproce. Nu o relatie bazata doar pe sex si satisfacerea unor placeri sexuale ca astea nu sunt nevoi si nu e iubire este destul de adevarat ca int-ro relatie este nevoie si de sex dar...

| NikkerBoy a răspuns:

Sa il bagi tu in seama. Nu astepta 3-4 ani gandindu-te ca el e baiat si trebuie sa faca el primul pas.
Funda?

| NikkerBoy a răspuns:

Sa te bagi in seama cu el..Trimite-i un mesaj ceva. Doar In caz ca nu iti da el mesaj in cateva zile.
Nu astepta 3-4 ani sa faca el primul pas pentru ca "el e baiat, el trebuie sa faca primul pas".
Funda?

| Izza_Iza_1995 a răspuns:

Pai daca esti timida si nu poti sa ii zici in fata mai bine ai pune o prietena de incredere sa il intrebe daca ii place de vreo fata si chestii de genu dar ai grija cui ii zici ca iti place de acel baiat. Daca zice din prima "Nu" mai biine ai renunta si te-ai pune cu altcineva. Parerea mea este ca, cel mai bine este sa fi burlaciță happy big grin.Succes!