| DennyssaBibi12 a întrebat:

Imi place de un baiat si i-am trimis cerere de prietenie pe FACEBOOK. Si astept de ceva timp ( MAI MULT DECAT ATI CREDE) sa imi raspunda, dar nimic. Nu stiu ce sa fac. Sa mai astept sau sa o retrag... Dar problema e ca el nu prea intra. Adica intra dar mai rar. Nu pot astepta atat. Funda happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Fii linistita, el a vazut cererea ta dar inca nu stie ce sa faca cu ea.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... trimite-i mesaj happy

| MiriMendes a răspuns:

Retrage-o si dă-i din nou, așteaptă 2 săptămâni si tot așa laughing

| DennyssaBibi12 explică (pentru MiriMendes):

Buna asta... O s-a incerc happy

| DennyssaBibi12 explică:

De atata timp?