| Nikita2006 a întrebat:

Pentru a ajunge la intrebarea mea trebuie sa va povestesc un pic despre ce s-a intamplat in viata mea.

Acum 2 ani eu si o prietena de-a mea am fost intr-o clasa si eram cei ma buni prieteni ba chiar mai mult era îndrăgostiți unul de altul di mergeam la cinema si la pizza dar nici unul din noi nu a gasit curaj sa spuna ca iubeste unul pe altul si si peste un timp oare care ne ducem intr-o alta scoala si eram in clase diferite dar ne mai intalnim cate o data.
In anul 2016 un baiat la moda/bogat si popular s-a indragostit de ea si acestea au fost impreuna 2 luni.
Mult timp prietena mea a fost singura dar acum 1 luna jumate s-a indragostit de un baiat cu un am mai mare ca ea dar astazi el a parasit-o. Si acum ar urma intrebarea : Pot sa incep o relatie cu ea? Si daca aveti nevoie eu am 14 ani iar ea 13.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dă-i 'nainte, nu mai sta!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Să fii iubit!

| ziftode a răspuns:

Intrebare la Radio Teheran:
"fetita mea are numai 13 ani, pot sa incep educatia sexuala cu ea?"
raspuns
"da, veti invata lucruri noi si interesante"

te incadezi PERFECT in bancul asta, asa ca da-i inainte!

| Lostlyric a răspuns:

Ce nationalitate ai? Pura curiozitate...

| Nikita2006 explică (pentru Lostlyric):

Is din Romania dar ce?

| Nikita2006 explică (pentru Lostlyric):

Sunt din Romania dar ce?

| artemidak a răspuns:

Din moment ce nu ați fost împreuna nu prea cred ca te place...
Sau e foarte timida când vine vorba de relații...
Și la 13-14 ani sa aveți o relație?
Mai bine mai așteptați...

| ErgoN a răspuns:

Poti sa incerci... Dar totisi la 13-14 ani deja in relatie?