| xAdda a întrebat:

sa va povestesc cum a inceput totul.acum 5 ani am cunoscut o fata pe nume mymy care a ajuns sa fie ccea mai buna prietena a mea eram nedespartite peste tot mergeam impreuna ne povesteam totu... dar eu m-am indragostit de un baiat care a devenit prietenu meu in prezent si nu prea am mai avut timp de mymy...acum ea s-a suparat pe mine nu-mi mai vorbeste nici nu mai vrea sa mergem la cumparaturi impreuna. cear trebui sa fk? celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| CryssCrySta a răspuns:

Cereti scuze, apoi petreceti timp si cu ea si cu el, puteti sa petreceti timp cu amîndoi de odata.

1 răspuns:
| xAdda explică:

Christina14 am facut si ce ai zis tu dar n-a dat rezultate.sad