| Lore125 a întrebat:

Pentru cei care au sau au avut o relație:
Cum petreceți\ați petrecut împreună o zi de weekend?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am vazut un film am mancat ceva facut la tigaie cu ulei si ne-am calarit toata noaptea

| RAY a răspuns:

In jungla eu fugind dupa alta aia dupa mine

| peperonies a răspuns:

Sex/ league of legends/ sex / league of legends.

| wildthing a răspuns:

Dupa ce te saturi de saruturi pe canapea, pipaieli sau sex, in functie de cat de avansata e relatia, faci plimbari. pe jos prin parc sau cu masina, mergi la cinema sau la o terasa, in doi sau cu mai multe cupluri.

| kandaraki a răspuns:

Poti merge in o excursie undeva, puteti merge la un shopping si dupa aia la un film/teatru

| Strepix a răspuns:

Eu in weekend, prefer sa ma uit la un film acasa la mine, sau la ea.

| Adiq a răspuns:

Prefer un film la cinema, intr-un weekend un film ales de ea, in altul ales de mine sau ne plimbam si sa vorbim.

| mezeicristina33 a răspuns:

Iesim la plimbari sau mergem intr o cafenea, la film, la o cofetarie sau mergem sa facem cumparaturi, sau pur si simplu stam acasa jucam ceva!