| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna cu care ne știm de peste un 4 ani,mă jignește și nu înțeleg de ce da știu că este o fire mai complicata dar de fiecare data cînd plîng sau ii citesc ce scriu săi îi spun că am avut noua spune că nu e mult sau că e slăbuț cînd de fapt ea tot are noua are de multe ori momente de a mă jigni pe vremuri prietenia noastră era mai ciudată eu fiind o fire blajină nu îmi place sa jignesc pe nimeni dar nu inteleg de ce se întîmpla așa fiindcă de fiecare data cînd îi povestesc despre visele mele ea îmi răspunde că nu o să se întîmpla sau nu mă vrea să mă înțeleagă se supără rapid mă face proasta, nu mă jignesc atît de tare fiindcă este doar un copil chiar daca avem aceiași virstea nu sunt mereu matura cu ea dar după modul meu de a gîndi gîndac mai matur de aia nu vreau să mă cert cu ea nici eu nu mă simt bine nici ea știu că îi sunt plăcuță și ca i înțeleg dar de ce mă tratează cu indiferenta?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Vaai ce le-ai stalcit. big grin

| leapșa a răspuns:

Pai poate s-a plictisit fata sa te tot auda vorbind de visele tale sau ce treburi ai si vede asta ca pe o incercare de a primi atentie.
Maturizeaza-te si tu sau... Cauta-ti alta prietena.

| Istvan_Gabi_1990 a răspuns:

Momendat cati ani ai?

| Freya1 a răspuns (pentru Istvan_Gabi_1990):

"gandac" big grin

| Istvan_Gabi_1990 a răspuns (pentru Freya1):

Cred ca e din Moldova