| sineva a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare,poate pare stranie, dar poate cineva are un raspuns.:As dori sa stiu de ce eu la fiece sarbatoare trebuie sa ma intristez si chiar sa pling din cauza ca mi se intimpla ceva sau cel mai deseori ma cert cu cineva la care tin....si asa la aproape orice sarbatoare...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Nu am cum sa iti dau un raspuns aici, daca vrei sa te ajut, trebuie sa vorbim mai mult, cryss.cryss32 id meu, daca vrei happy

| sineva explică (pentru CristiB93):

Multumesc mult

| blueheart a răspuns:

Hei! Raspunsul la aceasta intrebare doar tu ti-l poti da. Si eu mi-am tot pus aceasta intrebare in ultimul timp. De ce intotdeauna de Craciun mi se intampla cate ceva? Nu stiu. Asa a fost sa fie. Doar ca viata merge inainte. Maine va fi mai bine, poate ca anul care va veni va aduce mai multa speranta si trebuie sa ai incredere in ceea ce poti face ca lucrurile sa mearga mai bine.
La multi ani! happy

| sineva explică (pentru blueheart):

Eu m-am gindit la acest lucru si mereu aveam o speranta ca va fi bine, dar mereu e la fel de sarbatori, chiar si acum de anul nou care il voi petrece deseara nu ma voi putea bucura pentru ca in suflet am o durere si imi vine sa pling...

| blueheart a răspuns (pentru sineva):

Capul sus! Totul va fi bine. Asa imi spun mereu. Nu poti avea in viata totul dar macar merita sa incerci. Daca nu reusesti o iei mereu de la capat. happy

| sineva explică (pentru blueheart):

Asa incerc sa fac, dar nu te poti pune cu durerea sufletului mai ales atunci cind vezi ca toti se bucura insa,, tu,, vrei sa plingi. Multumesc mult de sfat, sarbatori fericite.

| blueheart a răspuns (pentru sineva):

Corect.Durerea din suflet e mai puternica decat orice.Dar cu timpul se va estompa si va trece. Trebuie sa ai rabdare si multa incredere.
Multumesc pentru urare! happy

| puffii548 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Doar trebuie sa vorbesti cu acei oamenii si sa le explici. Oricum nu te mai consuma pentru ei.Fi VESELA! fundalove struck?

| sineva explică (pentru puffii548):

Am incercat sa vorbesc, dar anume in acel moment nu ajuta...dar asta poate fi nu numaidecit sa ma cert cu cineva, poate sa se intimple si altceva, poate pur si simplu sa mi se ingreuneze sufletul si sa ma duc intr-un coltisor unde nu ma vede nimeni si sa incep a plinge.

| puffii548 a răspuns (pentru sineva):

Da stiu cum e. In acel moment nu mai trebuie sa vorbestic u el mult timp. DE ex eu m-am certat cu o fata ca mi-a copiat ID de mess si nu am mai vorbit cu ea 4 luni si totusi am invitat-o la ziua mea ca stiu cum era sa fie toti invitati si ea nu si dupa 4 luni de aspteptare a venit la mine si si-a cerut scuze si si-a pus o parola la intamplare ca sa nu o mai stie. Incearca sa faci si tu asa. incearca sa rezisti sa nu vorbesti cu el Succes! Funda please.

| sineva explică (pentru puffii548):

Scuze dar cred ca nu ai inteles corect sensul la intrebarea mea ...nu e vorba ca ma cert anume cu cineva ci problema ca eu de sarbatori anume trebuie sa se intimple ceva si din aceasta cauza nu pot sa ma bucur de ziua aia ca toti ...Intrebarea este de ce eu la fiece sarbatoare se intimpla ceva ce ma intristeaza si chiar pling?

| sineva explică:

Eu va multumesc celor care mi-au raspuns, pentru ca oricare raspuns al vostru imi este de ajutor...va urez sarbatori fericite si numai bine...