| xAimeee a întrebat:

Prietenul meu s-a suparat foarte tare pe mine..nu l-am inselat, dar i-am vorbit cu sictir si el uraste asta.Ce pot face sa ne impacam? ..Il iubesc tare mult si nu vreau sa il pierd!sad

Răspuns Câştigător
| llljk a răspuns:

Dacă ai posibilitatea să îl întîlneşti faţă în fată ar fi minunat, i-ai putea explica mai clar.

Dacă nu, încearcă să îl suni o singură dată, altfel îi dai impresia că eşti disperată şi nu e o idee bună. Dacă nu răspunde calmează-te şi mai încerci maine. Dacă nici maine nu răspunde fă cumva să îl întîlneşti. E păcat să laşi lucrurile nerezolvate. Îmi doresc să vă împăcaţi! m-aş bucura extraordinar de mult. Dacă mai ai nevoie de un sfat, scrie-mi te rog şi te voi ajuta.

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Copilaria asta!
Daca te iubeste ii va trece supararea!

| Dariusuu a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau, asta trebuie sa inteleaga el.

Daca chiar tine la tine si te vrea inapoi, te va ierta.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Atunci când cineva se simte jignit are nevoie de timp pentru a se clarifica cu propriile sentimente. Ai răbdare şi dă-i motive de a crede că aşa ceva nu se va mai repeta. Apoi încearcă să respecţi promosiunea.

| llljk a răspuns:

Cu vorbe frumoase nu rezolvi problema, crede-mă. E foarte uşor să zici ÎMI PARE RĂU, dar el în momentul ăsta e supărat şi se va astepta în orice moment să îi vorbeşti iar cu sictir.

Spune-i doar că ai greşit şi promiţi că nu se va mai întîmpla. Dacă îl iubeşti aşa tare pe viitor ai mai multă grijă la comportament.

Tine-mă la curent te rog dacă v-aţi impăcat. TAKE CARE!

| xAimeee explică (pentru llljk):

Mda,i-am dat mai multe mesaje si vad ca nu imi raspunde. Oare ce i-as mai putea zice?sad

| xAimeee explică (pentru llljk):

Da...mersi mult, chiar aveam nevoie de niste sustineri...dar ce mai frica imi este ca nu va vreasad

| llljk a răspuns (pentru xAimeee):

Nu e un lucru aşa de grav, e doar supărat. îi va trece!
Îţi ţin pumni, şi doresc cît de repede să vă împăcaţi happy

| llljk a răspuns (pentru xAimeee):

Dacă ai posibilitatea să îl întîlneşti faţă în fată ar fi minunat, i-ai putea explica mai clar.

Dacă nu, încearcă să îl suni o singură dată, altfel îi dai impresia că eşti disperată şi nu e o idee bună. Dacă nu răspunde calmează-te şi mai încerci maine. Dacă nici maine nu răspunde fă cumva să îl întîlneşti. E păcat să laşi lucrurile nerezolvate. Îmi doresc să vă împăcaţi! m-aş bucura extraordinar de mult. Dacă mai ai nevoie de un sfat, scrie-mi te rog şi te voi ajuta.