| SANDREIH a întrebat:

Buna Seara si Craciun Fericit tuturor,
Doresc sa primesc niste idei de cadou simbolic pentru o cunostiinta apropiata(ceva gen iubita), este studenta la medicina, ca si idee, dar vreau sa ii fac un cadou frumos si special care sa ii aduca aminte de mine, nu vreau bijuterii, parfumuri sau haine, orice altceva.
Ce idei imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| Georgel_Bogdan_1998 a răspuns:

Deci. Eu prietenei mele am vrut sa îi fac un cadou ceva mai special. Exact ca tine! Am făcut un album foto cu toate amintirile noastre și sunt de părere ca asta nu o va uita niciodată! Sper ca te-a ajutat. Sărbători fericite!

| SANDREIH explică (pentru Georgel_Bogdan_1998):

Deja ma gandi sa ii scriu si o poezie de dragoste big grin

6 răspunsuri:
| anonimuta123456789 a răspuns:

Daca aveti fotografii impreuna : colaj de foto, rama facuta de tine, album foto, ceva personalizat cu foto
poti sa ii faci o bijuterie tu
o ceasca draguta cu un mesaj sau un inside joke

| SANDREIH explică (pentru anonimuta123456789):

La asta ma gandeam, dar ma gandeam la ceva de genul, cu inside joke, sa ii fac o rama cu poza care zice :Trust me, i am THE Doctor!+un iepuras de plus, ca asa o chem eu big grin

| Anonima7880 a răspuns:

Niste poze in rama sau mergi la king art gasesti acolo chestii personalizatewinking

| Nastase_Daniela_1994 a răspuns:

Daca ii cunosti bine gusturile poti sa ii iei o bijuterie delicata. Mie imi plac mult cele de la le-ador: https://www.leador.ro/butic/ Haine mai bine o lasi sa isi aleaga singura, stim cum sunt fetele!

| TeodoraAde a răspuns:

Un album de poze cu voi.