| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou simbolic pot cumpara cu doar 10-15 lei?
Nu am voie sa cheltui mai mult, deoarece acesta este maximul impus de domnul diriginte.
Vreau ceva frumos big grin.

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Un buchet de flori, o cutie de bomboane (praline) sau o sticlă de vin (pentru bărbaţi).

| JoJo a răspuns:

De exemplu poti sa-i iei un ursuletz de plus si o felicitare de aia draguta, scrii ceva de sufletzel acolo si gatahee hee

| bogdand a răspuns:

O cana imprimata costa in jur de 10 lei happy
Asa ca gandeste-te la o poza si du-o la imprimerie

| Rezzo a răspuns:

Cel mai bine ceva de plus micut dragut finutz, dar poti sa mergi prin sala dales sau magazine care au tot felul de lucruri simbolice, cum ar fi cani "speciale", suporturi lumanari, o carticica (pentru cea mai buna colega, etc)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-aș mulțumi cu un film sau un CD cu muzică bună (pe gusturile mele, normal). Asta dacă e băiat, pentru o fată, un papițoi ceva s-ar putea să-i placă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e pentru fete :
un urs de plus - 14 lei
o bratara colorata - 6 lei
un lantz - 15 lei