| regitzy a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Cum va comportati cand placeti o fata? Si, voi vorbiti despre noi?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu imi mentin actitudinea linistita si vorbesc pe un ton normal, daca fata respectiva vrea sa fie cu mine ii zic ca am prietena. Nu vad o relatie stabila daca omul e plecat de acasa zile intregi si femeia singura, poate sa-si faca de cap.

| Ecea a răspuns:

Eu ma comport normal.Probabil o privesc in ochi foarte intens,dar nu imi schimb atitudinea sau comportamentul.
Nu vorbesc despre oameni, nu imi place barfa, nu imi place sa discut despre altii.

| cristi13 a răspuns:

Eu unu', cand imi place de o fata, incerc sa o fac sa ma placa si ea, prin glume, gesturi mai "anormale" pe care nu le fac de obicei altor fete si incerc sa petrec cat mai mult timp cu ea.
Si ca sa iti raspund la a doua intrebare: DA, normal ca vorbim despre voi.ma rog unii mai mult sau mai putin.
Bafta happy

| AdyutzZz a răspuns:

Da,vorbim despre voi chiar foarte mult si de obicei cu prieteni/e de ale voastre apropiate si cu prieteni/e dea nostri foarte apropiati.si despre comportament ce sa zic:suntem ori mai buni,mai atenti, mai tandrii cu voi, ori facem misto de voi pentru ca nu stim sa aratam fata de voi ceea ce simtim...si de obicei cand ne place de cineva ne intereseaza tot ce face acea persoana, umblam peste tot cu ea si vrem sa o cunoastem cat mai bine.