| dedebt a întrebat:

:*
Cat mai multe raspunsuri. \dancing
Vreau sa fac asa... thinking un studiu. rolling on the floor)
Dar vreau asa intrebare 2 in 1. >:
Adica pentru baieti: Ce fete >placeti?:". nujj anumite criterii. thinking
Si invers - Pentru fete: Ce baieti >placeti?:"
La ce va uitatsi prima >data?:
Bine ca stiu ca nu e batut in cuie.)
Am 14 ani totusi... cunosc din astea. whistling

1 răspuns:
| Muflă a răspuns:

Păi îmi plac slabi. Slabi-morţi. Îmi plac ochii negri. Îmi plac hainele ridicol de largi. Îmi place să-i văd că merg crăcănaţi şi nu mă refer la mersul ăla de cocalar. Darrr nu prea contează toate chestiile astea atâta timp cât tipu-i foarte tare ca persoană şi reuşeşte să mă scoată din carapace XD