| XXXAnoNiMaXXX a întrebat:

Funda! Intrebare pentru baieti! Cum va comportati cand placeti o fata? Si, voi vorbiti despre noi?

8 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Ce intrebari referitoare la psihologie pui. Nu exista noi! Nu exista baieti. Exista acel baiat, exista celalalt baiat, exista al treilea baiat dar niciodata "baieti". Fiecare gandeste diferit deci intrebarea ta este irelevanta din cauza generalizarii acute.

| SamSon a răspuns:

Nu prea

| PlayTheGame a răspuns:

De obicei de holbam la ele si vorbim intre noi despre de ex:
,,bai **** fii atent ce sanii are aia'' sau,, mama ce cur bombat OMG tot sa o futii'' ceva in genu sau incercam sa intram in vb cu ele dar de obicei ni se taie filmu cand majoritatea fetelor deschid gura si incep sa articuleze cuvinte. Mentionez ca aceasta afirmatia nu a fost o jignire la adresa ta sau a tuturor fetelor mai si fete destepte, dar in general ne holbam la sanii si fundurile voastre mai ales cand aveti decolteu si mai intri tu ca baiat din greseala cu nasu in sanii la uneia,, buna rau'' este in rai pentru 2-3 secunde pana cand te pogneste sau se termina placerea ca te da laoparte sa treaca. Eu sunt curios ce vb voi despre noi ca nu cred ca va fascineaza ce fund avem noi, nu?

| XXXAnoNiMaXXX explică (pentru PlayTheGame):

Nu.rolling on the floor nu ne fascineaza fundul vostru.Dar nu ne putem opri din a ne gandi la voi si sa ne gandim cum sa va abordam...Si sa visam ca veniti la noi si ne spuneti ca si voi ne placeti

| wowemy a răspuns:

Ne folbam la fete si vb despre ele la alti

| Al3xCojbuchi a răspuns:

Pai eu incerc sa petrec timpul cu ea,ma apropii mai mult, incep sa o inteleg cu adevarat.O fac sa poata avea incredere in mine, Si DA! vorbim despre voihappyCe vorbim? Treaba noastrabig grin

| georgian24 a răspuns:

Ma bag in seama cu ea, o fac urata:p stai prin preajma ei. si da si noi vb gen ''ai vazut mah ce cur are aia?
-degeaba ma ca nu e prea frumos
-da merge o data asa din distractie
-clar bossule, mai are si experienta pe langa'' ma rog...chestii de astea. cred ca vb mai mult ca voilaughing

| MihVladutz a răspuns:

Facem tot posibilu sa intram in vb cu ea. Si da si noi vb despre fete