| Teodora_Georgiana_1999 a întrebat:

Puteti va rog frumos sa ma ajutati cu o adresa sau orice sa vorbesc cu un psiholog si pe Facebook daca se poate. Sunt foarte deprimata, plang intruna simt nevoia sa vorbesc cu cineva sa ma descarc.

Răspuns Câştigător
| OMEGALIN a răspuns:

Acum sunt foarte foarte obosit, dar te rog, lasa-mi un mesaj si discutam mai tarziu. Explica-mi si incearca sa-mi detaliezi cat de cat problema care te conduce in a fi atat de deprimata si vom gasi o solutie happy Intre timp incearca de asemenea sa te odihnesti, somnul poate vindeca pana undeva la 30% din depresie, deci ar trebui sa te simti mai bine happy
Dar cum spuneam, lasa-mi un mesaj aici si mi-ar face placere sa discutam si sa te descarci, sa-mi explici ce-ai patit happy

4 răspunsuri:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Da-mi mesaj pe pacanele777@gmail.com

| Teodora_Georgiana_1999 explică (pentru Ionut_Sur_1987):

Am decat whatapp si mess.ul de la Facebook

Răspuns utilizator avertizat
| Rares-Raul_Dit_1990 a răspuns:

Deci tu vrei sa iti dam adresa unui psiholog, dar nici macar nu ne spui de unde esti. Norocul tau ca ti-a raspuns chiar un psiholog aici, pe TPU...