| Popescu_Simina_1966 a întrebat:

Revin la aceiasi chestie...M-am îndrăgostit de un bărbat însurat cu copil. Ma gandesc non stop la el, stiu ca e gresit. Vorbim zilnic, dar foarte putin, câteva mesaje. Pentru ca e însurat, nu pot sa-i reproșez asta. Ma simt atat de jegos ca stiu ca e gresit, radiez atunci cand vad ca ma intreaba ce fac, cand imi face complimente. E gresit stiu, am 18 ani, nu sunt trecuta prin viata, dar stiu ca e gresit, nu s-a întâmplat nimic intre noi, nici macar nu m-a atins, dar am prins un mare drag de el desi ne-am văzut doar odata. Uneori mi-aș dori mai multa atentie din partea lui, dar stiu ca are multe chestii pe cap si nu-i pot reproșa. Imi urăsc viata fiindca totul merge pe dos, nu pot sa gasesc pe cineva pentru mine si sufletul meu, poate el vrea doar sa ma bage in pat si atat, dar stie ca nu va obține asta de la mine si ca nu-s genul, dar nu mai pot de el, non stop ma gandesc la el si cand il vad online pe Facebook iar mie nu=mi raspunde ma apuca toti dracii...Nu stiu ce sa ma mai fac

21 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Mai bine iti vezi tu de treaba ta de pustoaica decat sa strici viata unui om casatorit cu copil. Omul ala a muncit si si-a construit o familie din dragoste nu de nebun. Cauta-ti un baiat mai de varsta ta fara obligatii.

| Simpatic a răspuns:

Cauta un baiat de varsta apropiata cu tine, sau mai mare ca tine dar fara obligatii, tu singura ti-ai dat seama ca e gresit sa vorbesti cu un barbat insurat, ce o sa vrea ala cu tine? o sa ti-o traga 1 data de cateva ori si apoi te va lasa el avand sotie, asta vrei sa fii? Nu cred, din felul in care te exprimi pari o persoana sincera si ok.
Sunt atatia baieti singuri chiar si pe TPU care ar vrea o relatie cu o femeie, de ce nu incerci cu acestia? Ca femeie este mai usor in ziua de azi sa gasesti pe cineva.
Stiu ca ziceai ca ai probleme in familie intr-un alt topic, nu iti crea mai multe probleme decat poti sa duci.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ma apuca toti draci...
Așa zice Isus pe undeva, că asemenea draci se scot cu post și rugăciune. Sau la Amsterdam în cartierul roșu.

| Freya1 a răspuns:

Din cate am inteles el e de etnie romă si i-a fost plănuit casatoria etc ceia ce poate fi si vrajala.Nu mai pune botul la un bărbat ce nu da doi bani pe mama copiilor lui, ca pe viitor nu va da doi bani nici pe tine.
Ai 18 ani, ai timp de relații si de iubiri adevărate cu băiati de teapa ta, nu iti strica viitorul anapoda.

| Sofer a răspuns:

De o aventura tot o poți pune cu el. happy

| Emma30555 a răspuns:

Ai nevoie de atenție de romantism și îți proiectezi nevoia spre el fiindcă el îți oferă aceasta atenție. Cauta si tu un băiat singur care sa ți placa și la rândul lui sa te placa, va fi mult mai frumos.

| StrongHeart a răspuns:

Esti un copil, de ce sa ii strici omului asta viata? Chiar daca sa zicem ca el te place sau ajunge sa te placa, gandeste-te la sotie, la copil, mai bine iti cauti un baiat de varsta ta.

| AliGab a răspuns:

Ba stii...sa rupi orice legatura cu el. Este insurat si tu mai visezi la el? Tu esti singura vinovata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O relație de asta nu are viitor, mai bine îți găsești pe cineva de vârsta ta, și nu te mai implici deloc cu el, altfel o sa ajungi sa suferi mai târziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarta-ma ca-ti spun asta, dar esti o curva. Lasa omul in pace ca are copil si e insurat. Daca eram nevasta-sa iti rupeam tot parul din cap.

| GirlOnline81 a răspuns:

"Nu știu ce sa ma mai fac."

Sa te trezești pana nu iti trece tinerețea pe post de amanta, asta sa faciwinking.

| Clytia a răspuns:

E ceva toxic în care ai intrat și din care ai mare nevoie să ieși pentru că tu vei avea cel mai mult de suferit. Tu spui că nu o să se ajungă la mai multe între voi, dar din moment ce tu aștepți cu nerăbdare toată ziua să-ți dea un semn de viață, eu zic că da. N-am să te judec sau să te critic pentru faptul că vorbești cu un bărbat însurat, dar poate te-aș judeca dacă n-ai reuși să ieși din această "vâlvătaie" în care ai intrat de una singura.
Sfatul meu: încheie orice legătură cu el până nu e prea târziu.

| mdc98 a răspuns:

Nu este ok deloc.
Ia-ti gandul de la asa ceva si gaseste un baiat potrivit.

Răspuns utilizator avertizat
| RefinedStrings a răspuns:

Esti intr-o situatie nasoala, in care de fapt sunt si eu.
Ea casatorita eu casatorit, ea 1 copil eu 2, doar ca la noi relatia a avansat si de un an tot ne-am vazut
Nu o sa mearga pentru ca eu nu o sa imi las sotia niciodata iar ea toata viata sau cel putin o buna perioada din viata ei o sa incerc sa ma desparta.
Cel mai bine, daca poti, sa stai deoparte. DACA poti. happy

| IAR a răspuns:

Sunt si eu curios, ce te atrage la el, l-ai vazut doar odata sau de doua ori si gala l-ai placut, ce te-a atras la prima vedere?

| BeaTMaN696 a răspuns:

Omul are sotie si copil, tu ai 18 ani. Vezi-ti de viata si nu ii strica lui viata pentru ca esti tu obsedata. Nu ii mai ocupa timpul aiurea si treci peste. Daca i se va intampla ceva rau in relatia lui va fi din vina ta pentru ca nu poti sa te controlezi. Lasa-l pe om in pace si treci peste. Nebune sunteti unele jur.

| StrongHeart a răspuns (pentru BeaTMaN696):

Hormonii astia.

| BeaTMaN696 a răspuns (pentru StrongHeart):

Da ma da in halu asta?

| StrongHeart a răspuns (pentru BeaTMaN696):

Filmele de la hollywood sunt de vina pentru. asta, in toate filmele vezi aceleasi drame si aventuri.Astea iti modifica subconstientul profund in timp.

| Jade20 a răspuns:

"Cand il vad online pe Facebook iar mie nu mi raspunde ma apuca toti draci"

Sterge-ti Facebook-ul.