| anonim_4396 a întrebat:

Sa mai am încredere în femei?
- blochează-i pe foștii mei
- nu pot sa dau camera video ca nu merge (și tine degetul pe ea.
- unchiu meu nu e de acord cu relația noastră fiind diferența de 9 ani... Ca ce sa facă cu mine.
- doar pe tine te iubesc.
Ar mai fi multe de zis. Aștept o părere happy sunt sătul de femeile mincinoase.

31 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sa nu ai. Decit in aceea care se va dovedi de incredere. Ca mincinosi si mincinoase sunt destui in lumea asta. Dar sunt si fete de treaba, trebuie doar sa le gasesti.

| mgtow a răspuns:

Ai gasit o minora alea nu sau format in viata

Bula
| Bula a răspuns:

Cauta si tu o femeie in care poti avea incredere!
De asemenea, poarta-te si tu astfel ca, si ea sa poata avea incredere deplina in tine!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Versurile astea pe care le ai scris pune le pe o manea si cîntă le-o femeilor.

| kaTTsu a răspuns:

Pai din ce vad eu asta e un bait ca sa-ti raspunda anumite femei laughing

Nu, femeile nu sunt toate asa precum spui tu, cel care este de vina esti tu. Daca de la primul contact ai sesiza faptul ca persoana respectiva este josnica sau are anumite inclinari ce nu-ti plac, ai sista orice legatura si ai merge mai departe, facand asta vei salva timp si emotii, iar dupa un timp vei gasi persoana care te va implini, inevitabil happy

Si noi ca barbati suntem catalogati in fel si chip, pentru ca sunt fel si fel de oameni, conteaza sa-ti gasesti omul tau, alaturi de care esti fericit.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu de unde le culegi mincinoasele astea?
In viata reala, ai incercat sa agati vreodata o femeie?

| xRaffy a răspuns (pentru Violleta2022):

Vorbe vechii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru xRaffy):

Nu stiu cati ani ai, dar dupa cum te prezinti aici si dupa cum raspunzi, pari a fii un adolescent care a flirtat doar online si nu are habar sau sa agate o fata serioasa.

| Drimmero a răspuns:

E si vina ta ca te multumesti cu orice pocnitoare, dar ceva imi zice ca nu esti mai breaz decat ele, inca imi da cu virgula faza aia cu relatia dupa 2 zile ))

| xRaffy a răspuns (pentru Drimmero):

Fix o săptămână e de când suntem împreună. Ne pusesem tot și inițiala pe insta... Acum vad ca și-a pus alta inițiala. Wtf :O ce naiba de femeie. Deja o găsit pe altul...

| Drimmero a răspuns (pentru xRaffy):

Bwhahahahaha

| xRaffy a răspuns (pentru Drimmero):

Da frate. Asa ghinion sa am laughing

| Drimmero a răspuns (pentru xRaffy):

Daca nu-ti merge cu femeile de ce nu incerci cu barbatii?

| lpavel a răspuns (pentru Drimmero):

Esti homo si ai iesit la agatat? ai gresit persoana! laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

PAI ce ai descris tu acolo a fost doar fosta sau actuala ta partenera, atat... din miliardele de femei care exista in lumea asta. Asa ca dupa tine... sa mai ai incredere in femei?

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai si nici cu ce femei ai umblat dar nu toate sunt la fel.
În primul rând trebuie sa conștientizezi ca ai ceia ce atragi si cauti.Asa ca mai bine te-ai analiza pe tine intai, ai vedea cum esti tu si ce vrei si dupa ai cauta o fata cu capul pe umeri si normală.

| Catrice a răspuns:

Pai da tu ce oferi unei muieri?

| lpavel a răspuns:

Asta e cu femeile, cauti pana o gasesti pe cea cat de cat perfecta, pentru ca nu exista femeie sau barbat perfect! happy

| xRaffy a răspuns (pentru lpavel):

Io nu le mai caut... Doar neserioase și pline de figuri.

| lpavel a răspuns (pentru xRaffy):

Ei lasa, vei gasi una cand nici nu te astepti si nu vei mai scapa de ea... laughing

| xRaffy a răspuns (pentru lpavel):

Pai deja nu mai scap.

| lpavel a răspuns (pentru xRaffy):

Pai asta e bine daca o iubesti si tu! happy

| SilentRain a răspuns:

In general sa n-ai incredere in oamenii
Si cine iti spune te iubesc prea usor, e un om fals
In viata dai si de gunoaie, nu poate fii totul roz
Fi mai rece, testează persoanele din jurul tău, pe urma implicate emotional.

Si eu m-am scîrbit de falsitatea unora, dar resemnarea nu e o solutie benefica pe termen lung

Orice experienta in viata vine si cu o lectie depinde de tine daca vei repeta aceias greseală din nou

| johnnny123 a răspuns:

O parere despre ce? Nu intelege nimeni nimic din ce ai scris acolo.

| lpavel a răspuns (pentru johnnny123):

Si de ce nu intelegi? asta zic femeile! trebuia sa mentioneze asta dar... asta e laughing

| xRaffy a răspuns (pentru johnnny123):

E bine ca nu ai înțeles laughing

| Floridori a răspuns:

Nu te supara, dar daca te referi ca asta face tipa care dupa 2 zile de conversatii online iti spunea ca te iubeste, nu stiu la ce altceva te-ai fi asteptat...
Nu ai cum sa decizi sa incerci ceva cu o asemenea persoana si sa speri ca va fi totul normal si bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil același lucru îl pot spune și femeile despre bărbați. Lipsa de bun simț este ceva globalizat și există de când lumea. Să nu ai impresia că e ceva nou. Niciodată ceva frumos nu s-a găsit ușor. Asta e, nu toți avem norocul unei relații reușite, alții au norocul ca din prima să aibă o relație reușite, astfel că se echilibrează balanța.

| christall a răspuns:

Nu toate sunt asa, cum nici barbatii nu sunt la fel. Incearca nu mai generalizezi, o sa intalnesti si tu fata exact pe criteriile le care le cauti.

| tzionut a răspuns:

Domnul meu fara incredere, comunicare si respect nu o sa ai niciodata o relatie sanatoasa.

| daniel889 a răspuns:

Am intrebat 100 de romani daca inteleg ce ai scris tu, toti 100 au zis ca nu.