| ju a întrebat:

Am si eu o mare nelamurire si sincer nu prea stiu ce sa fac. Iubitul meu cu care sunt de 4 ani impreuna are niste crize legate de pisica mea ..acum o iubeste acum o tranteste de pamant la propriu si nu stiu ce sa mai fac. spre exemplu in dimineata asta la 6 el a luat pisica si a deschis usa de la intrare si a trantit-o pe cimentul de pe hol! Mie nu mi se pare normal si eu nu accept violenta din partea lui sub nici o forma si ma gandesc ca face parte totusi din comportamentul lui!? Spune ca toata ziua stau cu pisica imbrate si va precizez faptul ca 12 ore pe zi sunt plecata la munca iar seara cand ajung acasa mananc fac dus si ma joc putin cu ea!

Răspuns Câştigător
| MihaelaMykydutza a răspuns:

Pisica merita multa atentie nu este o jucarie pe care sa o arunci cand iti vine cheful si spune-i iubitului tau ca pisicileau nevoie de multa atentie si cum ar fi fost el in locul pisici sa fie aruncata pe ciment...si mai bine tine pisica cat mai departe de iubitul tau sa nu ii se intample ceva si mai rau.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E nebun, ar trebui sa alegi intre el si pisica ta. Banuiesc ca a venit vremea sa-l lasi daca nu e om intreg la minte.

| pyma a răspuns:

Abia aștept postarea în care să scrii cum iubitul tău te lovește și te face să te simți ultimul om. Ți-o vei merita din plin. El e un frustrat cretin și tu al naibii de oarbă și proastă. Să facă cineva așa ceva cu pisica mea, dracu îl ia.
Să accepți un jeg de om ca el cam ce crezi că spune despre persoana ta?
Știrile de la ora 17.00 scrie pe tine. Felicitări.

| AikkoxD a răspuns:

Are ceva probleme cu capul, atât.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Sigur nu e intreg la minte.Ce are cu saraca pisicuta? De ce o bruscheaza? Poate el asa e, mai iute de manie...dar pisicaii provoaca vreau neajuns in afara ca e foarte mamoasa? Poate ar trebui sa te desparti de el, daca cu pisica ta e asa de violent imagineaza-ti mai tarziu cum o sa se comporte cu tine

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

E un sinihistru...

| ju explică:

Tot imi spune mereu ca pisica e un animal.dar si el a ramas mut de uimire cand a vazut cat de inteligenta e, plus de asta el crede ca pisica te conduce, ca sunt sclava pisici ca ii dau sa manance din mana, el nu accepta deloc faptul ca pisica ma iubeste pe mine mai mult iar de el ii este frica! si credeti-ma ca eu una am impresia ca este gelos.