| Crysty1996 a întrebat:

SAll TPU mie imi place de o fata de care nu stiu nimic adica sa va spun cu inceputu sambata trecuta am fost la o nunta acolo la nunta mai spre iesire sunt niste fotoli stateam acolo cu un prieten s a venit o vecina adica o fata am styat cu ea la povesti si dintr-o data a venit o fata si sa asezat langa mine si am vb despre sc adica liceu si cand a inceput sa joace lumea adunadu-se toti in cerc eu m-am nimerit exact langa ea si la masa tot langa ea stateam acum nu imi dau seama de ce nu i-am cerut id ssau nr ( probabil ca eram prea beatlaughing ) si luni cand m-am dus la scoala am vazut ca ii si ea in liceu cu mine. ACUM intrebarea mea este cum pot intra in vb cu ea daaca o vad numai in pauze cu grupul ei de prieteni sau cu alte fete DAU funda!

Răspuns Câştigător
| LovKid a răspuns:

Buna!
Greseala ta! daca nu i-ai luat nr de tel sau id din aceea seara!happy
Incearca sa intri in vorba ca ea la scoala.in pauza.du-te la ea ...gasesti tu un subiect despre care sa vb, sau tu ai gasit atunci unul doar pentru ca erai beat?
du-te beat la scoala si atunci o sa vezi ca ai curaj!laughing
Bafta!

4 răspunsuri:
| nobody88 a răspuns:

Du-te si dao la modu frendly fire buna cmf, iesim la o coffe sau poti sa incerci sa o inviti la o plimbare. Sfatul meu daca iti place asa mult de ea, nu incerca sa te aproprii prea mult ca risti sa ii devii prieten si odata ce so intamplat asta sansele tale se indreapta rapid spre 0, daca iti place de ea acctioneaza... ce o fii o fii macar stii ca ai facut cv si nu ai sa stai mereu sa te gandesti cum ar fi fost dacawinking.

Pe langa asta daca o scoti la o coffe sau la o plimbare poti afla mai multe despre ea si ea despre tine. Sper sa te ajute

| RândunelPisică a răspuns:

... e complicata treaba laughing) uite ce sa faci da ca o mai vezi (cu grupul ei de fete) ii spui sa vina cu tine undeva cam cu 3 metri distanta de fetele alea si ii spui (mie imi place de tine serios, din clipa in carte te-am vazut la nunta aia stiam ca tu esti aleasa mea deci vrei sa fii iubita mea?) fetelor le plac chestiile aste si atunci ii cumperi si tu 2, 3 flori peacolo frumoase si i le dai inainte sa ii spuui asta...ok sper ca te-am ajutat

| Brittanie a răspuns:

Buna! Vorbeste cu ea, fa-ti curaj! Hai ca nu e greu! Bafta!

| CherrieO a răspuns:

Pai sa stii, ca noi fetele nu suntem asa complicate in privinta asta... Acum s-au dat testele initiale I don't want to see poti merge sa o intrebi daca a stiut... si asa poti vorbii cu ea. Sau rogi pe cineva sa mearga sa o intrebe (nr de telefon sau id-ul), dar cel mai bine du-te tu! Bafta! Sper ca te-am ajutat